Gå til hovedindhold

Paladone Nintendo Mario Kart Blue Shell Light Med Lyd Lampe - GEEKD.dk

Pris fra 189 krtil 230 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 166 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Nintendo Mario Kart Blue Shell Light Med Lyd Lampe - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Nintendo Mario Kart Blue Shell Light Med Lyd Lampe - GEEKD.dk
189 kr
Til butik
Nintendo Mario Kart Blue Shell Light Med Lyd Lampe - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Nintendo Mario Kart Blue Shell Light with Sound fra PALADONE er et imponerende tilbehør, der vil bringe spændingen fra Mario Kart direkte ind i dit hjem. Denne lampe formet som en Blå Skjoldskal, en af de mest genkendelige ikoner fra spillet, måler 14 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PALADONE
Kategori: Bordampe
EAN: 5055964775810
Varenr.: 47874546368848
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mario Kart 3d Lampe Med Lyd - Blue Shell - Paladone - 14 Cm
219,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Paladone Blå skal-lampe med lyd
230 kr
Til butik
Paladone Blå skal-lampe med lyd billede

Produktinformation

Tilføj et blødt, varmt skær til ethvert rum med denne Mario Kart Blue Shell-lampe. Den 14 cm høje, skalformede lampe er designet med de hvide pigge og det markante blå udseende fra den letgenkendelige Blue Shell (også kaldet Spiny Shell) fra Mario Kart-videospilserien. Lampen afspiller endda den officielle Blue Shell-lyd, når du tænder den, for en ekstra bonus!, Lampen drives af 2 AAA-batterier (medfølger ikke), og lad den lyse op i dit soveværelse, spillerum eller på dit skrivebord. Blue, Shell-lampen er en fantastisk dekorationslampe til enhver gamer eller Mario Kart-fan. Afspiller den officielle Blue Shell-lyd, 14 cm høj lampe, Drives af 2 AAA-batterier (medfølger ikke), Officielt licenseret Nintendo®-produkt og perfekt til Mario Kart-fans, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Paladone
Kategori: Bordlamper
EAN: 5055964775810
Varenr.: D41146

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nintendo Mario Kart Blue Shell Light Med Lyd Lampe - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nintendo Mario Kart Blue Shell Light Med Lyd Lampe - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Geekd189 kr189 krKøb
2Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
3Teknikproffset DK230 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nintendo Mario Kart Blue Shell Light Med Lyd Lampe - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Nintendo Mario Kart Blue Shell Light Med Lyd Lampe - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 166 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Nintendo Mario Kart Blue Shell Light Med Lyd Lampe - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Nintendo Mario Kart Blue Shell Light Med Lyd Lampe - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026189 kr17 kr (10%)
30. maj 2026172 kr7,95 kr (4%)
24. apr. 2026179,95 kr7,95 kr (5%)
19. apr. 2026172 kr6 kr (4%)
18. apr. 2026166 kr13,95 kr (8%)
14. apr. 2026179,95 kr9,05 kr (5%)
13. apr. 2026189 kr9,05 kr (5%)
27. mar. 2026179,95 kr9,05 kr (5%)
26. mar. 2026189 kr9,05 kr (5%)
8. mar. 2026179,95 kr9,05 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret