Gå til hovedindhold

Ninja XSK2PNT300EUK, Grå, Transparent, Ninja Creami NC300EU, 2 stk, 400 g

NinjaKøkkenudstyrEAN: 0622356260145
Pris fra 198 krtil 249 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 31. maj

Sammenlign priser på Ninja XSK2PNT300EUK, Grå, Transparent, Ninja Creami NC300EU, 2 stk, 400 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Ninja NC300EU Isbeholdere (2 stk)
198 kr
Til butik
Ninja NC300EU Isbeholdere (2 stk) billede

Produktinformation

Ninja NC300EU Isbeholdere (2 stk) - 2 ekstra isbeholdere til CREAMi NC300EU ismaskine - Køkkenudstyr Tilbehør til køkkenapparater

Produktspecifikationer

Mærke: Ninja
Kategori: Køkkenudstyr
Artikel nr.: 100-XSK2PNTL300EUK
EAN: 0622356260145
Varenr.: 1314237
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ninja XSK2PNT300EUK, Grå, Transparent, Ninja Creami NC300EU, 2 stk, 400 g
207 kr
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ninja Nc300eu Kopper 2 Stk.
229 kr
Til butik
Ninja Nc300eu Kopper 2 Stk. billede

Produktinformation

Ninja NC300EU kopper - Skab og Opbevar Lækre Smagsvarianter Med Ninja NC300EU kopper kan du nemt og hurtigt lave lækre hjemmelavede is og frosne desserter. Du skal blot fylde en beholder med ingredienser, fryse den i 24 timer og derefter bearbejde den i d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ninja
EAN: 0622356260145
Varenr.: 656163
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ninja Ninja beholder med låg til NC300 CREAMi 2-pak Klar-grå
-8%230 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ninja - Dessert Cups - 470 ml - 2 pcs
230 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ninja 4437KU300EUUK Bægre til CREAMi NC300, 2 stk.
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ninja XSK2PNT300EUK, Grå, Transparent, Ninja Creami NC300EU, 2 stk, 400 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ninja XSK2PNT300EUK, Grå, Transparent, Ninja Creami NC300EU, 2 stk, 400 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK198 kr198 krKøb
2CS MEGASTORE DK207 kr246 krKøb
3Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør229 kr229 krKøb
4KitchenTime DK230 kr279 krKøb
5Proshop DK230 kr269 krKøb
6Ultrashop249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ninja XSK2PNT300EUK, Grå, Transparent, Ninja Creami NC300EU, 2 stk, 400 g

PriceData har fulgt prisen på Ninja XSK2PNT300EUK, Grå, Transparent, Ninja Creami NC300EU, 2 stk, 400 g i 165 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Ninja XSK2PNT300EUK, Grå, Transparent, Ninja Creami NC300EU, 2 stk, 400 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Ninja XSK2PNT300EUK, Grå, Transparent, Ninja Creami NC300EU, 2 stk, 400 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026198 kr29 kr (17%)
31. maj 2026169 kr29 kr (15%)
29. maj 2026198 kr29 kr (17%)
28. maj 2026169 kr23 kr (12%)
27. maj 2026192 kr23 kr (14%)
16. maj 2026169 kr29 kr (15%)
14. maj 2026198 kr6 kr (3%)
8. maj 2026192 kr4 kr (2%)
6. maj 2026188 kr19 kr (11%)
17. apr. 2026169 kr29 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret