Gå til hovedindhold

Ninja Maxim montagehandske - 7 | Handsker | EN ISO 21420:2020 | Handsker

NinjaSikkerhedstøjEAN: 5701273487271
Pris fra 29,95 krtil 51,26 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 21,31 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ninja Maxim montagehandske - 7 | Handsker | EN ISO 21420:2020 | Handsker og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Music2you
TrustScore 5 ud af 54,8
Ninja Maxim Arbejds handsker 7
29,95 kr
Til butik
Ninja Maxim Arbejds handsker 7 billede

Produktinformation

Handsker fra Ninja Maxim - Perfekt til mange arbejdsopgaver

Produktspecifikationer

Mærke: Ninja
Kategori: Værnemidler og Hygiejne
EAN: 5701273487271
Varenr.: 12835-2172
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Handske maximflex ninja str.7
31,25 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ninja Maxim montagehandske - 7 | Handsker | EN ISO 21420:2020 | Handsker
31,99 kr
Til butik
Ninja Maxim montagehandske - 7 | Handsker | EN ISO 21420:2020 | Handsker billede

Produktinformation

Ninja Maxim Montagehandske Ultimativ Komfort og Beskyttelse Ninja Maxim montagehandske er designet til at levere maksimal komfort og beskyttelse under krævende arbejdsforhold. Denne halvdyppede, sømløse handske kombinerer avanceret teknologi med høj kval...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Handsker
EAN: 5701273487271
Varenr.: 47198121394513
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HANDSKE MAXIMFLEX NINJA STR.7
33,25 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ninja Maxim Cool arbejdshandsker (7)
37,5 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ninja Maxim montagehandske med Touch str. 7
-32%39,1 kr
Før 57,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ninja Maxim handske str 7
51,26 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ninja Maxim montagehandske - 7 | Handsker | EN ISO 21420:2020 | Handsker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ninja Maxim montagehandske - 7 | Handsker | EN ISO 21420:2020 | Handsker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Music2you29,95 kr29,95 krKøb
2MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
3Sikkerhedsgiganten31,99 kr31,99 krKøb
4EL-GROSSISTEN33,25 kr33,25 krKøb
5Specialbutikken37,5 kr37,5 krKøb
6Globaltools.dk39,1 kr39,1 krKøb
7CS MEGASTORE DK51,26 kr90,26 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ninja Maxim montagehandske - 7 | Handsker | EN ISO 21420:2020 | Handsker

PriceData har fulgt prisen på Ninja Maxim montagehandske - 7 | Handsker | EN ISO 21420:2020 | Handsker i 171 dage. Laveste pris i perioden er 29,41 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 37,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 29,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Ninja Maxim montagehandske - 7 | Handsker | EN ISO 21420:2020 | Handsker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Ninja Maxim montagehandske - 7 | Handsker | EN ISO 21420:2020 | Handsker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202629,95 kr2,04 kr (6%)
20. apr. 202631,99 kr2,04 kr (7%)
26. jan. 202629,95 kr7,55 kr (20%)
25. jan. 202637,5 kr7,55 kr (25%)
15. jan. 202629,95 kr
12. jan. 202629,41 kr
11. jan. 202629,95 kr
16. dec. 202529,41 kr
14. dec. 202529,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret