Gå til hovedindhold

Ninja Maxim handske Nylon/spandex, halvdyppet. Med sort nitril belægning. Grå, Str 8.

NinjaSikkerhedstøjEAN: 5701273487288
Pris fra 29,95 krtil 57,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 27,55 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ninja Maxim handske Nylon/spandex, halvdyppet. Med sort nitril belægning. Grå, Str 8. og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.95 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Music2you
TrustScore 5 ud af 54,8
Ninja Maxim Arbejds handsker 8
29,95 kr
Til butik
Ninja Maxim Arbejds handsker 8 billede

Produktinformation

Handsker fra Ninja Maxim - Perfekt til mange arbejdsopgaver

Produktspecifikationer

Mærke: Ninja
Kategori: Værnemidler og Hygiejne
EAN: 5701273487288
Varenr.: 12835-2173
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ninja Maxim handske Str 8 - Nylon/spandex, halvdyppet, grå m/sort nitril belægning
30,79 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
31,25 kr
Til butik
Ninja Maxim handske Nylon/spandex, halvdyppet. Med sort nitril belægning. Grå, Str 8. billede

Produktinformation

Basismateriale nylon/spandexSømløs handske med ribkraveBelægning af nitril-foam, NFTFoam overfladeKategori: IIHalvdyppetGrå med sort belægningNFT er en patenteret, unik nitril-foamProduceret iht. Öko-Tex Standard 100Monteringsopgaver, elektronik, lagerarb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Montage handsker
EAN: 5701273487288
Varenr.: 507999715
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Handske maximflex ninja str.8
31,25 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ninja Maxim montagehandske - 8 | Handsker | EN ISO 21420:2020 | Handsker
31,99 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ninja Maxim handske Str 8 Nylon/spandex, halvdyppet, grå m/sort nitril belægning
33 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HANDSKE MAXIMFLEX NINJA STR.8
33,25 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ninja Maxim Cool arbejdshandsker (8)
37,5 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ninja Maxim montagehandske med Touch str. 8
57,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ninja Maxim handske Nylon/spandex, halvdyppet. Med sort nitril belægning. Grå, Str 8. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ninja Maxim handske Nylon/spandex, halvdyppet. Med sort nitril belægning. Grå, Str 8. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Music2you29,95 kr29,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK30,79 kr69,79 krKøb
3vvsfittings.dk31,25 kr31,25 krKøb
4MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
5Sikkerhedsgiganten31,99 kr31,99 krKøb
6Elvvs.dk33 kr33 krKøb
7EL-GROSSISTEN33,25 kr33,25 krKøb
8Specialbutikken37,5 kr37,5 krKøb
9Globaltools.dk57,5 kr57,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ninja Maxim handske Nylon/spandex, halvdyppet. Med sort nitril belægning. Grå, Str 8.

PriceData har fulgt prisen på Ninja Maxim handske Nylon/spandex, halvdyppet. Med sort nitril belægning. Grå, Str 8. i 171 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 29,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Ninja Maxim handske Nylon/spandex, halvdyppet. Med sort nitril belægning. Grå, Str 8.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Ninja Maxim handske Nylon/spandex, halvdyppet. Med sort nitril belægning. Grå, Str 8. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202629,95 kr
20. apr. 202630 kr
26. jan. 202629,95 kr
25. jan. 202630 kr
23. jan. 202629,95 kr
16. jan. 202629,88 kr
15. jan. 202629,95 kr
12. jan. 202629,41 kr
11. jan. 202629,95 kr
6. jan. 202629,41 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret