Gå til hovedindhold

Ninja AF550EU, Varmluftsteger, 6,6 L, Dobbelt, Sort, Sølv, Knapper, Dreje, Enkeltstående

NinjaEAN: 0622356320757
Pris fra 1.174 krtil 1.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 645 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ninja AF550EU, Varmluftsteger, 6,6 L, Dobbelt, Sort, Sølv, Knapper, Dreje, Enkeltstående og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1174 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ninja AF550EU Fritureapparat 6,6 L 2470W Sort
1.174 kr
Til butik
Ninja AF550EU Fritureapparat 6,6 L 2470W Sort billede

Produktinformation

Ninja FlexDrawer AF550EU - Dobbelt varmluftssteger - 6.6 liter - 2.47 kW - sort/ sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Ninja
Artikel nr.: AF550EU
EAN: 0622356320757
Varenr.: 1003835906
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ninja AF550EU, Varmluftsteger, 6,6 L, Dobbelt, Sort, Sølv, Knapper, Dreje, Enkeltstående
1.503 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ninja AF550EU dobbelt airfryer 6,6 l - sort/sølv, 2.470 W
-11%1.599 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ninja AF550EU dobbelt airfryer 6,6 l - sort/sølv, 2.470 W billede

Produktinformation

Fordele ved airfryer til hverdagens madlavningGør hverdagsmaden nemmere med Ninja AF550EU - en kraftig varmluftsfriture med dobbelt konstruktion, så du kan tilberede to portioner samtidig. Med en samlet kapacitet på 6,6 l er den velegnet til familien, og de aftagelige skåle gør servering og rengøring ligetil. Den indbyggede displaystyring og kombinationen af knapper og drejeknap giver dig fuld kontrol, uanset om du laver sprøde snacks eller hurtige hverdagsretter.Brugervenligt design til køkkenbordetAirfryeren er fritstående og passer elegant ind i køkkenet i sort og sølv. De aftagelige dele tåler opvaskemaskine, så du sparer tid efter madlavningen. Displayet giver tydeligt overblik over indstillingerne, og den solide effekt på 2.470 W sikrer hurtig opvarmning og effektiv tilberedning.Produkttype: VarmluftsfritureKonstruktion: DobbeltKapacitet: 6,6 lEffekt: 2.470 WStyring: Knapper og drejeknapIndbygget display: JaAftagelig skål: JaOpvaskemaskinesikker: Ja (dele)Anbringelse: FritståendeFarve: Sort/SølvHøjde: 28,6 cmBredde: 30,0 cmVægt: 7,74 kgGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: NINJA
Kategori: Frituregryder
Vægt: 14.33g
EAN: 0622356320757
Varenr.: 2076067
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ninja AF550EU dobbelt airfryer 6,6 l - sort/sølv, 2.470 W
-11%1.619 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ninja AF550EU Fritureapparat 6,6 L 2470W Sort
1.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ninja AF550EU, Varmluftsteger, 6,6 L, Dobbelt, Sort, Sølv, Knapper, Dreje, Enkeltstående koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ninja AF550EU, Varmluftsteger, 6,6 L, Dobbelt, Sort, Sølv, Knapper, Dreje, Enkeltstående koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.174 kr1.174 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.503 kr1.503 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.788 krKøb
5Ultrashop1.819 kr1.819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ninja AF550EU, Varmluftsteger, 6,6 L, Dobbelt, Sort, Sølv, Knapper, Dreje, Enkeltstående

PriceData har fulgt prisen på Ninja AF550EU, Varmluftsteger, 6,6 L, Dobbelt, Sort, Sølv, Knapper, Dreje, Enkeltstående i 161 dage. Laveste pris i perioden er 1.174 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 2.644 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.419 kr.

Den nuværende pris på 1.174 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Ninja AF550EU, Varmluftsteger, 6,6 L, Dobbelt, Sort, Sølv, Knapper, Dreje, Enkeltstående. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Ninja AF550EU, Varmluftsteger, 6,6 L, Dobbelt, Sort, Sølv, Knapper, Dreje, Enkeltstående de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.174 kr24 kr (2%)
25. maj 20261.198 kr26 kr (2%)
19. maj 20261.224 kr25 kr (2%)
12. maj 20261.249 kr208 kr (14%)
11. maj 20261.457 kr8 kr (1%)
10. maj 20261.465 kr18 kr (1%)
8. maj 20261.447 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.455 kr10 kr (1%)
6. maj 20261.465 kr8 kr (1%)
5. maj 20261.473 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret