Gå til hovedindhold

Energizer NiMH batterioplader AA / AAA | 1.2 V DC | 2x AA/LR6 | Euro | Energi fra batteritype: AA | Sort

Pris fra 170 krtil 209 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 168 kr 27. mar.

Sammenlign priser på NiMH batterioplader AA / AAA | 1.2 V DC | 2x AA/LR6 | Euro | Energi fra batteritype: AA | Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 170 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Aa / Aaa Nimh Batterioplader 2x AA NiMH/HR6
170 kr
Til butik
Aa / Aaa Nimh Batterioplader 2x AA NiMH/HR6 billede

Produktinformation

Energizer Mini charger with Euro plug, incl. 2 HR6 2000mAh NiMH batteries.

Produktspecifikationer

Kategori: Batteriopladere
EAN: 7638900421439
Varenr.: 1598784
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ladowarka Energizer MINI RECHARGE 2xAA CZARNY (7638900421439)
184 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
NiMH batterioplader AA / AAA | 1.2 V DC | 2x AA/LR6 | Euro | Energi fra batteritype: AA | Sort
-16%209 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NiMH batterioplader AA / AAA | 1.2 V DC | 2x AA/LR6 | Euro | Energi fra batteritype: AA | Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NiMH batterioplader AA / AAA | 1.2 V DC | 2x AA/LR6 | Euro | Energi fra batteritype: AA | Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk170 kr170 krKøb
2CompuMail DK184 kr184 krKøb
3Estore DK209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NiMH batterioplader AA / AAA | 1.2 V DC | 2x AA/LR6 | Euro | Energi fra batteritype: AA | Sort

PriceData har fulgt prisen på NiMH batterioplader AA / AAA | 1.2 V DC | 2x AA/LR6 | Euro | Energi fra batteritype: AA | Sort i 173 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 191 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 170 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for NiMH batterioplader AA / AAA | 1.2 V DC | 2x AA/LR6 | Euro | Energi fra batteritype: AA | Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for NiMH batterioplader AA / AAA | 1.2 V DC | 2x AA/LR6 | Euro | Energi fra batteritype: AA | Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026170 kr10 kr (6%)
24. maj 2026180 kr10 kr (6%)
6. maj 2026170 kr10 kr (6%)
5. maj 2026180 kr10 kr (6%)
24. apr. 2026170 kr10 kr (6%)
23. apr. 2026180 kr10 kr (6%)
28. mar. 2026170 kr2 kr (1%)
27. mar. 2026168 kr2 kr (1%)
24. mar. 2026170 kr21 kr (11%)
23. mar. 2026191 kr21 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret