Gå til hovedindhold

NILAN Greencycle panelfilter, filterklasse G4 / ISO Coarse 75% til Comfort 250/350 Top+Comfort 250/350 L+R (1 ks=8 stk). BxH = 238x335 mm.

NilanVentilationEAN: 5705157248859
Pris fra 177,75 krtil 213 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 35,25 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 168,94 kr 7. maj

Sammenlign priser på NILAN Greencycle panelfilter, filterklasse G4 / ISO Coarse 75% til Comfort 250/350 Top+Comfort 250/350 L+R (1 ks=8 stk). BxH = 238x335 mm. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 177.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FILTER G4 TIL COMFORT 250/350TOP+L+R 1KS
177,75 kr
Til butik
FILTER G4 TIL COMFORT 250/350TOP+L+R 1KS billede

Produktinformation

Greencycle panelfilter, filterklasse G4 / ISO Coarse 75% til Comfort 250/350 Top+Comfort 250/350 L+R (1 ks=8 stk). BxH = 238x335 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: NILAN
EAN: 5705157248859
Varenr.: 15842293612879
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Filter G4 til Comfort 250/350 Top+L+R, 1 stk - Nilan
181 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
184 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Filter G4 Til Comfort 250/350Top+L+R 1Ks
193,34 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nilan Greencycle pladefilter til Comfort 250 Top/250L/ 350 Top/350L - 238x335 mm (8 stk)
213 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NILAN Greencycle panelfilter, filterklasse G4 / ISO Coarse 75% til Comfort 250/350 Top+Comfort 250/350 L+R (1 ks=8 stk). BxH = 238x335 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NILAN Greencycle panelfilter, filterklasse G4 / ISO Coarse 75% til Comfort 250/350 Top+Comfort 250/350 L+R (1 ks=8 stk). BxH = 238x335 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN177,75 kr177,75 krKøb
2WATTOO.DK181 kr181 krKøb
3CS MEGASTORE DK184 kr223 krKøb
4Billigelogvvs.dk193,34 kr193,34 krKøb
5Elvvs.dk213 kr213 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NILAN Greencycle panelfilter, filterklasse G4 / ISO Coarse 75% til Comfort 250/350 Top+Comfort 250/350 L+R (1 ks=8 stk). BxH = 238x335 mm.

PriceData har fulgt prisen på NILAN Greencycle panelfilter, filterklasse G4 / ISO Coarse 75% til Comfort 250/350 Top+Comfort 250/350 L+R (1 ks=8 stk). BxH = 238x335 mm. i 169 dage. Laveste pris i perioden er 168,94 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 177,75 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for NILAN Greencycle panelfilter, filterklasse G4 / ISO Coarse 75% til Comfort 250/350 Top+Comfort 250/350 L+R (1 ks=8 stk). BxH = 238x335 mm.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for NILAN Greencycle panelfilter, filterklasse G4 / ISO Coarse 75% til Comfort 250/350 Top+Comfort 250/350 L+R (1 ks=8 stk). BxH = 238x335 mm. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026177,75 kr3,25 kr (2%)
16. maj 2026181 kr12,34 kr (6%)
12. maj 2026193,34 kr15,59 kr (9%)
9. maj 2026177,75 kr8,81 kr (5%)
7. maj 2026168,94 kr12,06 kr (7%)
6. maj 2026181 kr12,06 kr (7%)
21. mar. 2026168,94 kr3,06 kr (2%)
20. mar. 2026172 kr3,06 kr (2%)
17. mar. 2026168,94 kr3,06 kr (2%)
16. mar. 2026172 kr3,06 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret