Gå til hovedindhold

Nikwax Wool Wash / uldvask, 300 ml - Tilbehør til beklædning

NikwaxFiskegrejEAN: 5020716131008
Pris fra 37 krtil 82,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 45,95 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35 kr 30. maj

Sammenlign priser på Nikwax Wool Wash / uldvask, 300 ml - Tilbehør til beklædning og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til JT Sport
TrustScore 5 ud af 54,7
Nikwax - Vaskemiddel Wool Wash™ - 300 ml.
-46%37 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nikwax - Vaskemiddel Wool Wash™ - 300 ml. billede

Produktinformation

Specialrengørings- og balsam designet til at fjerne lugt og forbedre uldne genstandes suge- og tørreevne. Nem at bruge i din vaskemaskine. Til rengøring og konditionering af uld Deodoriserende rengørings- og balsam til alt merino- og uldent sportstøj R...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nikwax
Kategori: Fabric Refreshers
EAN: 5020716131008
Varenr.: 42641459773551
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Nikwax Wool Wash, 300 ml
-37%37 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nikwax Wool Wash, 300 ml billede

Produktinformation

Nikwax Wool Wash er beregnet til vask af alt uld beklædning som bæres tættest på kroppen. Wool Wash fjerner skånsomt snavs, og vedligeholder uldens sugeevne. Det blødgør, opfrisker og fjerner lugt. Anbefales især til merino uld. Brug ren Wool Wash som p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nikwax
Kategori: Vask og imprægnering
Farve: Flaske
Størrelse: 300ml
EAN: 5020716131008
Varenr.: 5357-7206-16530
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Nikwax Wool Wash, 300 ml
-37%37 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nikwax Wool Wash, 300 ml billede

Produktinformation

Nikwax Wool Wash er beregnet til vask af alt uld beklædning som bæres tættest på kroppen, som f.eks. undertøj og strømper. Wool Wash fjerner skånsomt snavs, og vedligeholder uldens sugeevne. Det blødgør, opfrisker og fjerner lugt. Anbefales især til meri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nikwax
Kategori: Vask og imprægnering
Farve: Flaske
Størrelse: 300ml
EAN: 5020716131008
Varenr.: 5357-7206-16530
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Nikwax Wool-Wash - Vaskemiddel til uld - 300 ml
43 kr
Til butik
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Nikwax Wool Wash / uldvask, 300 ml - Tilbehør til beklædning
59 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Nikwax Wool Wash
59,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Nikwax Wool-wash - Neutral - Str. 300 ml - Rengøring
82,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nikwax Wool Wash / uldvask, 300 ml - Tilbehør til beklædning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nikwax Wool Wash / uldvask, 300 ml - Tilbehør til beklædning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1JT Sport37 kr37 krKøb
2Skisport.dk37 kr37 krKøb
3AktivVinter.dk37 kr37 krKøb
4Cykelpartner.dk43 kr43 krKøb
5Outdoornu.dk59 kr59 krKøb
6Sportdres Fiskegrej.dk59,95 kr59,95 krKøb
7MAXiPRO82,95 kr82,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nikwax Wool Wash / uldvask, 300 ml - Tilbehør til beklædning

PriceData har fulgt prisen på Nikwax Wool Wash / uldvask, 300 ml - Tilbehør til beklædning i 181 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 37 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Nikwax Wool Wash / uldvask, 300 ml - Tilbehør til beklædning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Nikwax Wool Wash / uldvask, 300 ml - Tilbehør til beklædning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202637 kr2 kr (6%)
30. maj 202635 kr2 kr (5%)
11. maj 202637 kr2 kr (6%)
9. maj 202635 kr2 kr (5%)
17. apr. 202637 kr22 kr (37%)
13. apr. 202659 kr
24. mar. 202659,95 kr8,05 kr (12%)
23. mar. 202668 kr8,05 kr (13%)
18. mar. 202659,95 kr
29. jan. 202659 kr16 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret