Gå til hovedindhold

Nikon EN-EL18d, Nikon, 3300 mAh, 10,8 V, Lithium-Ion (Li-Ion)

Pris fra 1.448 krtil 1.629 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 181 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.260 kr 24. maj

Sammenlign priser på Nikon EN-EL18d, Nikon, 3300 mAh, 10,8 V, Lithium-Ion (Li-Ion) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1448 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nikon EN-EL18d Lithium-Ion (Li-Ion) 3300 mAh
1.448 kr
Til butik
Nikon EN-EL18d Lithium-Ion (Li-Ion) 3300 mAh billede

Produktinformation

Nikon EN-EL18d. Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion), Batterikapacitet: 3300 mAh, Formål: Kamera. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Nikon
Artikel nr.: VFB12902
EAN: 4960759909220
Varenr.: 1000974654
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nikon EN-EL18d, Nikon, 3300 mAh, 10,8 V, Lithium-Ion (Li-Ion)
1.489 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nikon Rechargeable Li-ion Battery EN-EL18d
1.629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nikon EN-EL18d, Nikon, 3300 mAh, 10,8 V, Lithium-Ion (Li-Ion) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nikon EN-EL18d, Nikon, 3300 mAh, 10,8 V, Lithium-Ion (Li-Ion) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.448 kr1.448 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.489 kr1.489 krKøb
3Proshop DK1.629 kr1.629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nikon EN-EL18d, Nikon, 3300 mAh, 10,8 V, Lithium-Ion (Li-Ion)

PriceData har fulgt prisen på Nikon EN-EL18d, Nikon, 3300 mAh, 10,8 V, Lithium-Ion (Li-Ion) i 134 dage. Laveste pris i perioden er 1.260 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.632 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.393 kr.

Den nuværende pris på 1.448 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Nikon EN-EL18d, Nikon, 3300 mAh, 10,8 V, Lithium-Ion (Li-Ion). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Nikon EN-EL18d, Nikon, 3300 mAh, 10,8 V, Lithium-Ion (Li-Ion) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.448 kr176 kr (14%)
25. maj 20261.272 kr12 kr (1%)
24. maj 20261.260 kr6 kr (0%)
23. maj 20261.266 kr6 kr (0%)
22. maj 20261.272 kr6 kr (0%)
21. maj 20261.278 kr6 kr (0%)
20. maj 20261.284 kr6 kr (0%)
19. maj 20261.290 kr6 kr (0%)
18. maj 20261.296 kr7 kr (1%)
17. maj 20261.303 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret