Gå til hovedindhold

Niko-Servodan Ip54 underlag til 350-500111, 350-530311 og 350-100111

Pris fra 50 krtil 62,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 12,5 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40,79 kr 7. maj

Sammenlign priser på Niko-Servodan Ip54 underlag til 350-500111, 350-530311 og 350-100111 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Niko 350-992901, Beslag, Hvid, Plast, 1 stk, IP54
50 kr
Til butik
Niko 350-992901, Beslag, Hvid, Plast, 1 stk, IP54 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Sensorer
Farve: 1
Artikel nr.: 350-992901
EAN: 5413736363328
Varenr.: 6506272
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
IP54 underlag til sensor 350-500111, 350-530311 og 350-100111
51,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Niko-Servodan Ip54 underlag til 350-500111, 350-530311 og 350-100111
54 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UNDERLAG IP54 350-992901
55,21 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Niko IP54 underlag til sensorer
62,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Niko-Servodan Ip54 underlag til 350-500111, 350-530311 og 350-100111 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Niko-Servodan Ip54 underlag til 350-500111, 350-530311 og 350-100111 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK50 kr89 krKøb
2WATTOO.DK51,5 kr51,5 krKøb
3Proshop DK54 kr93 krKøb
4EL-GROSSISTEN55,21 kr55,21 krKøb
5vvsfittings.dk62,5 kr62,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Niko-Servodan Ip54 underlag til 350-500111, 350-530311 og 350-100111

PriceData har fulgt prisen på Niko-Servodan Ip54 underlag til 350-500111, 350-530311 og 350-100111 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 40,79 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Niko-Servodan Ip54 underlag til 350-500111, 350-530311 og 350-100111. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Niko-Servodan Ip54 underlag til 350-500111, 350-530311 og 350-100111 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202650 kr2 kr (4%)
9. maj 202648 kr7,21 kr (18%)
7. maj 202640,79 kr5,21 kr (11%)
6. maj 202646 kr5,21 kr (13%)
23. apr. 202640,79 kr8,21 kr (17%)
22. apr. 202649 kr8,21 kr (20%)
19. apr. 202640,79 kr8,21 kr (17%)
18. apr. 202649 kr8,21 kr (20%)
15. apr. 202640,79 kr8,21 kr (17%)
14. apr. 202649 kr8,21 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret