Gå til hovedindhold

NIKO Hydro stænktæt stikkontakt med sidejord og sikring, 16A/250 Vac, grå

NikoEludstyrEAN: 5413736372795
Pris fra 54 krtil 77,5 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 23,5 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NIKO Hydro stænktæt stikkontakt med sidejord og sikring, 16A/250 Vac, grå og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NIKO Hydro stænktæt stikkontakt med sidejord og sikring, 16A/250 Vac, grå
54 kr
Til butik
NIKO Hydro stænktæt stikkontakt med sidejord og sikring, 16A/250 Vac, grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Afbrydere & Stikkontakter
Farve: 1
Artikel nr.: 5413736372795
EAN: 5413736372795
Varenr.: 8312522
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Niko Hydro stikkontakt, sidejord og pillesikring, 1 modul, grå
55 kr
Til butik
Niko Hydro stikkontakt, sidejord og pillesikring, 1 modul, grå billede

Produktinformation

Niko Hydro stikkontakt, grå Niko præsenterer en robust udendørs stikkontakt, kontakten kommer med sidejord og pillesikring som standard. Den er designet med plug-in-klemmer og et hængslet beskyttelsesdæksel, der sikrer en pålidelig forsegling takket være...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Installationsmateriel
Farve: gray
EAN: 5413736372795
Varenr.: 3417816648
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Niko Hydro stikkontakt med sidejord og pillesikring, grå
57 kr
Til butik
Niko Hydro stikkontakt med sidejord og pillesikring, grå billede

Produktinformation

Hydro stænktæt stikkontakt, 16A/250Vac med sidejord, plug-in-klemmer og pillesikring. Kapslingsklasse IP44. Slagfast og gennemfarvet. Fås i farverne grå, hvid eller sort. Underlag eller indmuringsdåse bestilles separat.

Produktspecifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Diverse - varer
EAN: 5413736372795
Varenr.: 2961576
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hydro Stikkontakt, Grå
58,52 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Niko - Hydro stikkontakt med sidejord og pillesikring, gr
61 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hydro stikkontakt, grå
61,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Niko Hydro stikkontakt, sidejord og pillesikring, 1 modul, grå
62 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Niko Hydro stikkontakt, sidejord og pillesikring, 1 modul, grå
65 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Niko Hydro stikkontakt, sidejord og pillesikring, 1 modul, grå
75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Niko Hydro stikkontakt, grå
77,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIKO Hydro stænktæt stikkontakt med sidejord og sikring, 16A/250 Vac, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIKO Hydro stænktæt stikkontakt med sidejord og sikring, 16A/250 Vac, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK54 kr93 krKøb
2LavprisEl55 kr55 krKøb
3Elvvs.dk57 kr57 krKøb
4Billigelogvvs.dk58,52 kr58,52 krKøb
5WATTOO.DK61 kr61 krKøb
6MaintainIt61,25 kr61,25 krKøb
7Greenline62 kr62 krKøb
8BilligVVS DK65 kr65 krKøb
9LavprisVVS75 kr75 krKøb
10vvsfittings.dk77,5 kr77,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NIKO Hydro stænktæt stikkontakt med sidejord og sikring, 16A/250 Vac, grå

PriceData har fulgt prisen på NIKO Hydro stænktæt stikkontakt med sidejord og sikring, 16A/250 Vac, grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for NIKO Hydro stænktæt stikkontakt med sidejord og sikring, 16A/250 Vac, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for NIKO Hydro stænktæt stikkontakt med sidejord og sikring, 16A/250 Vac, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202654 kr1 kr (2%)
29. apr. 202655 kr1 kr (2%)
15. apr. 202654 kr1 kr (2%)
11. apr. 202655 kr1 kr (2%)
29. mar. 202654 kr1 kr (2%)
26. mar. 202655 kr1 kr (2%)
2. mar. 202656 kr3 kr (5%)
1. mar. 202659 kr3 kr (5%)
26. feb. 202656 kr1 kr (2%)
23. feb. 202657 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret