Gå til hovedindhold

House Nordic Nikko Skænk - Skænk, 2 Låger, Natur 80X40X87 Cm

House NordicBuffetborde og sidebordeJalousilåger i naturligt designOpbevaring til stue og entréEAN: 5713917031795

House Nordic Nikko Skænk med jalousilåger i naturligt design. Fremstillet af MDF og fyrretræ med to rummelige hylder til praktisk opbevaring. Læs mere

Pris fra 1.299 krtil 1.980 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 681 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nikko Skænk - Skænk, 2 Låger, Natur 80X40X87 Cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
NIKKO SKÆNK HØJ MELAMIN MED EGELOOK
1.299 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nikko skænk 2 låger fyr natur
1.349 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Nikko Skænk, 80x40x87cm
-14%1.499 kr
Før 1.750 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Wood To You
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Praktisk Nikko skænk 80x40x87 cm
1.699 kr
Til butik
Gå til Bovari DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Skænk i fyrretræ med 2 låger - FSC® (80 cm)
1.799 kr
Til butik
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Nikko Skænk - Skænk, 2 Låger, Natur 80X40X87 Cm
1.980 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nikko Skænk - Skænk, 2 Låger, Natur 80X40X87 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nikko Skænk - Skænk, 2 Låger, Natur 80X40X87 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1SELTA1.299 kr1.299 krKøb
2ebuy24 DK1.349 kr1.398 krKøb
3Bolig & Haven1.499 kr1.499 krKøb
4Wood To You1.699 kr1.699 krKøb
5Bovari DK1.799 kr1.799 krKøb
6Billige Bolig Møbler1.980 kr1.980 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

House Nordic Nikko Skænk

House Nordic

House Nordic Nikko Skænk med jalousilåger i naturligt design. Fremstillet af MDF og fyrretræ med to rummelige hylder til praktisk opbevaring.

• skænk
• opbevaring
• jalousilåger
• house nordic møbler
• fyr skænk
• mdf skænk
• entré møbel
• Opbevaring til stue og entré
• Jalousilåger i naturligt design

Beskrivelse

House Nordic Nikko Skænk er en elegant og praktisk opbevaringsløsning til moderne hjemmet. Denne stilfulde skænk kombinerer funktionalitet med et tidløst design, der passer perfekt i stue, entré eller spisestue. Skænken er fremstillet af holdbare materialer som MDF og FSC-certificeret fyrretræ, og de to jalousilåger skjuler effektivt rod og giver et rent, organiseret udtryk. De to rummelige hylder bag lågerne giver masser af plads til opbevaring af bøger, service, tøj eller andre ting, der skal holdes organiseret men let tilgængeligt. Med sine målene 80x40x87 cm passer den perfekt ind i de fleste rum uden at fylde for meget. Det naturlige design og de runde detaljer giver skænken en organisk og moderne charme, der komplimenterer enhver indretningsstil.

Specifikationer

ben:Massivt fyrretræ
mål:80x40x87 cm
dybde:40 cm
farve:Natur/træ
bredde:80 cm
hylder:2 stk
højde:87 cm
låger:2 jalousilåger
materiale:MDF, Fyr, Melamin
certificering:FSC-certificeret
vægt_kapacitet_bund:10 kg
vægt_kapacitet_hylder:5 kg
vægt_kapacitet_topplade:15 kg

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke materialer er skænken fremstillet af?

Skænken er fremstillet af MDF med melaminbelægning, massivt FSC-certificeret fyrretræ til benene og PVC-kanter for ekstra holdbarhed.

Hvor meget kan hylderne bære?

Hver hylde kan maksimalt bære 5 kg, bunden kan bære 10 kg og toppladen kan bære op til 15 kg.

Er skænken nem at samle?

Ja, skænken leveres usamlet med medfølgende monteringsvejledning og kan nemt samles derhjemme.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nikko Skænk - Skænk, 2 Låger, Natur 80X40X87 Cm

PriceData har fulgt prisen på Nikko Skænk - Skænk, 2 Låger, Natur 80X40X87 Cm i 152 dage. Laveste pris i perioden er 1.299 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.376 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Nikko Skænk - Skænk, 2 Låger, Natur 80X40X87 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Nikko Skænk - Skænk, 2 Låger, Natur 80X40X87 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 20261.299 kr50 kr (4%)
1. maj 20261.349 kr50 kr (4%)
27. apr. 20261.299 kr50 kr (4%)
26. apr. 20261.349 kr50 kr (4%)
27. mar. 20261.299 kr90 kr (6%)
26. mar. 20261.389 kr90 kr (7%)
28. feb. 20261.299 kr90 kr (6%)
27. feb. 20261.389 kr90 kr (7%)
27. jan. 20261.299 kr400 kr (24%)
26. jan. 20261.699 kr400 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret