Gå til hovedindhold

Outright Games Nicktoons & The Dice of Destiny - Sony PlayStation 5 - Eventyr

Outright GamesSpilEAN: 5060968302955
Pris fra 149 krtil 239 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nicktoons & The Dice of Destiny - Sony PlayStation 5 - Eventyr og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Nicktoons & The Dice of Destiny playstation 5 Spil - GEEKD.dk
-57%149 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nicktoons & The Dice of Destiny playstation 5 Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Tag med på et vildt, farverigt og uforudsigeligt eventyr i Nicktoons & The Dice of Destiny — et actionfyldt spil hvor klassiske tegneseriefigurer fra Nickelodeon‑universet mødes i en kamp for at redde virkeligheden. Når magiske terninger sætter skæbne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
EAN: 5060968302955
Varenr.: 52361221407056
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nicktoons And The Dice of Destiny (PS5)
177 kr
Til butik
Nicktoons And The Dice of Destiny (PS5) billede

Produktinformation

Begiv dig ud på et fantastisk eventyr med dine yndlingsfigurer fra Nicktoons, der er blevet genopfundet som episke action-RPG-helte!, Nicktoons & The Dice of Destiny, er en livlig, universomspændende mashup, der bringer ikoniske Nickelodeon-helte ind i en verden af fantasy-agtige troper og realtids-RPG-action. Kast terningerne og dyk ned i et vildt, actionfyldt eventyr med SpongeBob og flere Nickelodeon-figurer! Gør dig klar til episke kampe, dynamiske miljøer og genkendelige karakterøjeblikke, alt sammen med en fængslende spiloplevelse for spillere i alle aldre. Vigtige spilfunktioner: ·, Spil som legendariske Nickelodeon-figurer — fantasystil, Klæd dig ud som en række Nickelodeon-figurer, der alle er genfortolket til klassiske RPG-figurklasser fra Spellcaster og Wizard til Barbarian, Knight og mere. Hver helt har sine egne unikke kræfter og våben. ·, Actionfyldte kampe i, realtid, Hug, kast trylleformularer og læg strategier i hurtige, flydende kampe. Mestre hver figurs unikke stil, og tim dine kombinationer til perfektion. ·, Udforsk fantasifulde verdener, Fra Bikini Bottomshire og videre, rejse gennem farverige, Nickelodeon-inspirerede fantasiverdener med sjove, genopfundne twists – hver fyldt med gåder, hemmeligheder, sidequests og vidunderlige overraskelser. ·, Overvind episke boss-kampe, Mød ikoniske fjender i intense boss-kampe – hver kamp byder på unikke mekanismer og overraskelser, der fører op til et uforglemmeligt, klimaksfyldt slutopgør. ·, Singleplayer eller lokal co-op for 1–4 spillere, Slå dig sammen med venner og sammensæt dit hold! Bland og match karakterer for at opnå den perfekte balance mellem færdigheder og kaos i dit lokale hold. ·, Level op og tilpas, Lås nye kræfter op, opgrader dine våben og form dine heltes vej gennem dette fantastiske eventyr. ·, Skabt til Nick-fans og action-RPG-elskere, Uanset om du er en livslang Nickelodeon-fan eller en fantasy-RPG-eventyrer, blander, Nicktoons & The Dice of Destiny, charme, tempofyldt sjov og eventyr i én uforglemmelig quest. Kassen indeholder et Game-Key-kort: Et Game-Key Card er et fysisk kort, der kun indeholder en licensnøgle, som du bruger til at downloade det fulde spil digitalt til din konsol, mens du stadig skal have kortet indsat for at kunne spille. Sprog på omslaget: Engelsk, fransk, spansk, italiensk, hollandsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Game Mill
Kategori: Spil
EAN: 5060968302955
Varenr.: D36044
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nicktoons & The Dice of Destiny - Sony PlayStation 5 - Eventyr
239 kr
Til butik
Nicktoons & The Dice of Destiny - Sony PlayStation 5 - Eventyr billede

Produktinformation

Begiv dig ud på en fantastisk mission med dine yndlings Nicktoons-figurer - genfortolket som episke action-RPG-helte! Nicktoons & The Dice of Destiny er et levende, universomspændende mashup, der bringer ikoniske Nickelodeon-helte ind i en verden af ​​fantasy-agtige troper og realtids-RPG-action. Kast terningerne og dyk ned i et vildt, actionfyldt eventyr med SvampeBob og flere Nickelodeon-figurer! Gør dig klar til episke kampe, dynamiske miljøer og genkendelige karakterøjeblikke, alt sammen med en engagerende spiloplevelse for spillere i alle aldre. - Spil som legendariske Nickelodeon-figurer - Fantasy-stil Klæd dig ud som et udvalg af Nickelodeon-figurer, der hver især er genfortolket i klassiske RPG-figurklasser fra tryllekunstner og troldmand til barbar, ridder og mere. Hver helt kommer med sine egne unikke kræfter og våben. - Actionfyldte kampe i realtid Slag, kast trylleformularer og strategiser dig vej gennem hurtige, flydende kampe. Mestre hver figurs unikke stil og time dine kombinationer til perfektion. - Udforsk lunefulde verdener Fra Bikini Bottomshire og videre kan du rejse gennem farverige, Nickelodeon-inspirerede fantasylande med sjove, genopfundne drejninger - hver fyldt med gåder, hemmeligheder, sidemissioner og vidunderlige overraskelser. - Overvind episke bosskampe Mød ikoniske fjender i intense bosskampe - hver kamp byder på unikke mekanikker og overraskelser - der fører op til et uforglemmeligt klimaksfuldt, afsluttende møde. - Singleplayer eller lokal co-op for 1-4 spillere Slå dig sammen med venner og byg din gruppe! Bland og match karakterer for den perfekte balance mellem færdigheder og kaos i din lokale gruppe. - Level Up og tilpasning Lås op for nye kræfter, opgrader dine våben og form dine heltes vej gennem dette fantastiske eventyr. - Bygget til Nick-fans og action-RPG-elskere Uanset om du er en livslang Nickelodeon-fan eller en fantasy-RPG-eventyrer, blander Nicktoons & The Dice of Destiny charme, tempofyldt sjov og eventyr i én uforglemmelig mission.

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
Artikel nr.: 5060968302955
EAN: 5060968302955
Varenr.: 3386380

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nicktoons & The Dice of Destiny - Sony PlayStation 5 - Eventyr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nicktoons & The Dice of Destiny - Sony PlayStation 5 - Eventyr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Geekd149 kr149 krKøb
2Teknikproffset DK177 kr226 krKøb
3Proshop DK239 kr278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nicktoons & The Dice of Destiny - Sony PlayStation 5 - Eventyr

PriceData har fulgt prisen på Nicktoons & The Dice of Destiny - Sony PlayStation 5 - Eventyr i 179 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Nicktoons & The Dice of Destiny - Sony PlayStation 5 - Eventyr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Nicktoons & The Dice of Destiny - Sony PlayStation 5 - Eventyr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026149 kr28 kr (16%)
27. maj 2026177 kr28 kr (19%)
23. maj 2026149 kr28 kr (16%)
22. maj 2026177 kr28 kr (19%)
13. maj 2026149 kr90 kr (38%)
9. maj 2026239 kr10 kr (4%)
2. maj 2026249 kr50 kr (17%)
1. maj 2026299 kr50 kr (20%)
18. apr. 2026249 kr50 kr (17%)
14. apr. 2026299 kr80 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret