Gå til hovedindhold

Next Level Racing Wheel Stand Lite 2.0 - Racersimulator-cockpithjul/pedalstander

Next Level RacingSpilcontrollereEAN: 9359668000596
Pris fra 849 krtil 2.070 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.221 kr (59% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Next Level Racing Wheel Stand Lite 2.0 - Racersimulator-cockpithjul/pedalstander og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 849 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Next Level Racing Wheel Stand Lite 2.0 Gaming stol hjul / pedaler stand
-18%849 kr
Før 1.040 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Next Level Racing Wheel Stand Lite 2.0 Gaming stol hjul / pedaler stand billede

Produktinformation

Vi introducerer Next Level Racing® Wheel Stand Lite 2.0, en prisbillig og kompakt løsning til sim-racing-entusiaster, der har brug for at maksimere pladsen uden at gå på kompromis med kvaliteten. Denne opgraderede version, formet af værdifuld community-feedback, tilbyder forbedret justerbarhed og stabilitet, hvilket gør den til det ideelle valg for racere, der søger en højtydende opsætning i et mindre fodaftryk. Uanset om du lige er startet eller leder efter en bærbar mulighed, kombinerer Wheel Stand Lite 2.0 bekvemmelighed, holdbarhed og alsidighed, alt sammen til en tilgængelig pris.

Produktspecifikationer

Kategori: Gamer Stol
Artikel nr.: NLR-S040
EAN: 9359668000596
Varenr.: 3314886
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
NL RACING RATSTAND LITE 2.0 Racing Seat Tilbehør - GEEKD.dk
1.049 kr
Til butik
NL RACING RATSTAND LITE 2.0 Racing Seat Tilbehør - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Gør din simracing-oplevelse mere realistisk og komfortabel med NL Racing Wheel Stand Lite 2.0 - en kompakt, justerbar og stabil ratstand, der er perfekt til både begyndere og erfarne simracere. Dette smarte pladsbesparende design gør det muligt at nyde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Racing Seat Tilbehør
EAN: 9359668000596
Varenr.: 49720562778448
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Next Level Racing Wheel Stand Lite 2.0 Gamer Stol Sort
1.093 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Next Level Racing Wheel Stand Lite 2.0–simstativ kompakt, opgraderbar
1.299 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Next Level Racing Wheel Stand Lite 2.0 - Racersimulator-cockpithjul/pedalstander
2.070 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Next Level Racing Wheel Stand Lite 2.0 - Racersimulator-cockpithjul/pedalstander koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Next Level Racing Wheel Stand Lite 2.0 - Racersimulator-cockpithjul/pedalstander koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK849 kr888 krKøb
2Geekd1.049 kr1.049 krKøb
3CompuMail DK1.093 kr1.093 krKøb
4Komplett DK1.299 kr1.299 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.070 kr2.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Next Level Racing Wheel Stand Lite 2.0 - Racersimulator-cockpithjul/pedalstander

PriceData har fulgt prisen på Next Level Racing Wheel Stand Lite 2.0 - Racersimulator-cockpithjul/pedalstander i 183 dage. Laveste pris i perioden er 849 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.111 kr.

Den nuværende pris på 849 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Next Level Racing Wheel Stand Lite 2.0 - Racersimulator-cockpithjul/pedalstander. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Next Level Racing Wheel Stand Lite 2.0 - Racersimulator-cockpithjul/pedalstander de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026849 kr200 kr (19%)
21. maj 20261.049 kr9 kr (1%)
8. maj 20261.040 kr115 kr (10%)
7. maj 20261.155 kr28 kr (2%)
23. apr. 20261.183 kr134 kr (13%)
18. apr. 20261.049 kr134 kr (11%)
17. apr. 20261.183 kr30 kr (3%)
13. apr. 20261.153 kr27 kr (2%)
22. mar. 20261.180 kr18 kr (2%)
17. mar. 20261.198 kr95 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret