Gå til hovedindhold

Next Level Racing GTSeat Add On Gamer stols sæde - Åndbart stof - Op til 150 kg

Next Level RacingSpillestoleEAN: 0040835250423
Pris fra 3.497 krtil 4.959 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.462 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Next Level Racing GTSeat Add On Gamer stols sæde - Åndbart stof - Op til 150 kg og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3497 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Next Level Racing GTSeat Gamer Stol Sort
3.497 kr
Til butik
Next Level Racing GTSeat Gamer Stol Sort billede

Produktinformation

Next Level Racing GTSeat - Racersimulator-cockpitsæde - læder, åndbart stof

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NLR-S024
EAN: 0040835250423
Varenr.: 998819896
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Next Level Racing GTSeat Add On Gamer stols sæde - Åndbart stof - Op til 150 kg
3.982 kr
Til butik
Next Level Racing GTSeat Add On Gamer stols sæde - Åndbart stof - Op til 150 kg billede

Produktinformation

Turn your Wheel Stand DD/2.0 into a full racing cockpit with the Next Level Racing® GTSeat Add-on. With overwhelmingly positive feedback on the Wheel Stand DD, users are now able to enhance their racing experience by adding the GTSeat Add-on to complete their racing cockpit! The GTSeat Add-on is designed with the Next Level Racing® product range in mind to be compatible with existing and future Motion Platforms, Accessories*, and future Wheel Stand 2.0.

Produktspecifikationer

Kategori: Gamer Stol
Artikel nr.: NLR-S024
EAN: 0040835250423
Varenr.: 3069611
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Next Level Racing GTSeat Gamer Stol Sort Racing Seat - GEEKD.dk
4.959 kr
Til butik
Next Level Racing GTSeat Gamer Stol Sort Racing Seat - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Skab en ultimativ gamingoplevelse med Next Level Racing GTSeat Gamer Stol Sort. Denne stilfulde og ergonomiske gamerstol er designet til at give maksimal komfort og support under lange spilsessioner. Next Level Racing GTSeat Gamer Stol Sort er konstrueret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Racing Seat
EAN: 0040835250423
Varenr.: 42869727166701

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Next Level Racing GTSeat Add On Gamer stols sæde - Åndbart stof - Op til 150 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Next Level Racing GTSeat Add On Gamer stols sæde - Åndbart stof - Op til 150 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.497 kr3.497 krKøb
2Proshop DK3.982 kr3.982 krKøb
3Geekd4.959 kr4.959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Next Level Racing GTSeat Add On Gamer stols sæde - Åndbart stof - Op til 150 kg

PriceData har fulgt prisen på Next Level Racing GTSeat Add On Gamer stols sæde - Åndbart stof - Op til 150 kg i 176 dage. Laveste pris i perioden er 3.497 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 4.937 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.168 kr.

Den nuværende pris på 3.497 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Next Level Racing GTSeat Add On Gamer stols sæde - Åndbart stof - Op til 150 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Next Level Racing GTSeat Add On Gamer stols sæde - Åndbart stof - Op til 150 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20263.497 kr485 kr (12%)
20. mar. 20263.982 kr172 kr (5%)
19. mar. 20263.810 kr7 kr (0%)
18. mar. 20263.803 kr1 kr (0%)
17. mar. 20263.804 kr4 kr (0%)
15. mar. 20263.800 kr184 kr (5%)
11. mar. 20263.984 kr26 kr (1%)
7. mar. 20263.958 kr19 kr (0%)
27. feb. 20263.939 kr55 kr (1%)
14. feb. 20263.884 kr387 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret