Gå til hovedindhold

Next Level Racing GO KART PLUS COCKPIT Sim racercockpit - Op til 130 kg

Next Level RacingSpillestoleEAN: 9359668000510
Pris fra 3.629 krtil 5.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.890 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.618 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Next Level Racing GO KART PLUS COCKPIT Sim racercockpit - Op til 130 kg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3629 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Next Level Racing Go Kart Plus Gamer Stol Sort
3.629 kr
Til butik
Next Level Racing Go Kart Plus Gamer Stol Sort billede

Produktinformation

Next Level Racing Go Kart Plus - Racersimulationscockpit

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NLR-S034
EAN: 9359668000510
Varenr.: 1001663972
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Next Level Racing GO KART PLUS COCKPIT Sim racercockpit - Op til 130 kg
4.110 kr
Til butik
Next Level Racing GO KART PLUS COCKPIT Sim racercockpit - Op til 130 kg billede

Produktinformation

Vi introducerer Next Level Racing® Go Kart Plus cockpittet, designet til at hele familien kan nyde timevis af racersjov. Uanset om du træner til konkurrencedygtige gokartbegivenheder eller skaber spændende familieløbsdage, er dette cockpit bygget til at rumme det hele. Dette alsidige cockpit er perfekt til både børn og voksne og tilbyder en spændende raceroplevelse for alle aldre. Med justerbar sædevinkel, sædeafstandsskyder og pedalafstandsskyder, kan du nemt skifte fra Go Kart-positionering til GT-stil-racing på få minutter. Dens kompakte fodaftryk og alsidige design gør den perfekt til familiebinding og konkurrencetræning. Gør dig klar til at opleve glæden ved at køre sammen med Next Level Racing® Go Kart Plus cockpittet.

Produktspecifikationer

Kategori: Gamer Stol
Artikel nr.: NLR-S034
EAN: 9359668000510
Varenr.: 3200224
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Next Level Racing Gokart-cockpit Racing Simulator Tilbehør - GEEKD.dk
4.799 kr
Til butik
Next Level Racing Gokart-cockpit Racing Simulator Tilbehør - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Præsentation af Next Level Racing ® Go Kart Plus-cockpittet, designet til at hele familien kan nyde timevis af racing-sjov. Uanset om du træner til konkurrenceprægede go-kart begivenheder eller skaber spændende familie racedage, er dette cockpit bygget ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Racing Simulator Tilbehør
EAN: 9359668000510
Varenr.: 48170866475344
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Racing cockpit til PC - Next Level Racing Go Kart Plus (NLR-S034)
5.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Racing cockpit til PC - Next Level Racing Go Kart Plus (NLR-S034)
5.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Next Level Racing GO KART PLUS COCKPIT Sim racercockpit - Op til 130 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Next Level Racing GO KART PLUS COCKPIT Sim racercockpit - Op til 130 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.629 kr3.629 krKøb
2Proshop DK4.110 kr4.110 krKøb
3Geekd4.799 kr4.799 krKøb
4Boligcenter DK5.499 kr5.499 krKøb
5Vivas DK5.519 kr6.718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Next Level Racing GO KART PLUS COCKPIT Sim racercockpit - Op til 130 kg

PriceData har fulgt prisen på Next Level Racing GO KART PLUS COCKPIT Sim racercockpit - Op til 130 kg i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.618 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 4.804 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.961 kr.

Den nuværende pris på 3.629 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Next Level Racing GO KART PLUS COCKPIT Sim racercockpit - Op til 130 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Next Level Racing GO KART PLUS COCKPIT Sim racercockpit - Op til 130 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20263.629 kr35 kr (1%)
1. maj 20263.594 kr826 kr (19%)
31. mar. 20264.420 kr986 kr (29%)
30. mar. 20263.434 kr11 kr (0%)
29. mar. 20263.445 kr3 kr (0%)
28. mar. 20263.448 kr972 kr (22%)
26. mar. 20264.420 kr978 kr (28%)
24. mar. 20263.442 kr978 kr (22%)
11. mar. 20264.420 kr1.802 kr (69%)
9. mar. 20262.618 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret