Gå til hovedindhold

Next Level Racing ERS3 Elite Reclining Seat Sim-racingsæde - Sort - Polyuretan kunstigt læder - Op til 150 kg

Next Level RacingSpilcontrollereEAN: 9359668000527
Pris fra 1.920 krtil 2.299 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 379 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.807 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Next Level Racing ERS3 Elite Reclining Seat Sim-racingsæde - Sort - Polyuretan kunstigt læder - Op til 150 kg og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1920 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Next Level Racing ELITE SERIES ERS3 Gamer Stol Sort
1.920 kr
Til butik
Next Level Racing ELITE SERIES ERS3 Gamer Stol Sort billede

Produktinformation

Next Level Racing ELITE SERIES ERS3 - Racersimulator-cockpitsæde - ergonomisk - lænestol - premium polyuretan-læder

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NLR-E050
EAN: 9359668000527
Varenr.: 1002275591
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Next Level Racing ERS3 Elite Reclining Seat Sim-racingsæde - Sort - Polyuretan kunstigt læder - Op til 150 kg
1.931 kr
Til butik
Next Level Racing ERS3 Elite Reclining Seat Sim-racingsæde - Sort - Polyuretan kunstigt læder - Op til 150 kg billede

Produktinformation

ERS3 Elite Reclining seat features a durable double seat recliner and a luxurious PU leather finish Designed specifically for a seamless sim racing experience. Enhanced strength and durability for rigorous use with double recliners. Ideal for prolonged racing sessions, focused on user comfort. Open feel to suit a wide range of users, including GT racing, truck, and farming simulations. High-quality finish for a premium touch and lasting durability...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Gamer Stol
Artikel nr.: NLR-E050
EAN: 9359668000527
Varenr.: 3249765
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Next Level RACING ERS3 ELITE Sæde Racing Seat - GEEKD.dk
2.299 kr
Til butik
Next Level RACING ERS3 ELITE Sæde Racing Seat - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Next Level Racing ERS3 Elite Sæde Oplev ultimativ sim-racing med Next Level Racing ® ERS3 Elite Sæde. Designet til seriøse sim-racere, kombinerer dette sæde styrke og komfort. Udstyret med en holdbar dobbelt-læne-mekanisme og luksuriøs PU-læderfinish, er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Racing Seat
EAN: 9359668000527
Varenr.: 48653696237904

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Next Level Racing ERS3 Elite Reclining Seat Sim-racingsæde - Sort - Polyuretan kunstigt læder - Op til 150 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Next Level Racing ERS3 Elite Reclining Seat Sim-racingsæde - Sort - Polyuretan kunstigt læder - Op til 150 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.920 kr1.920 krKøb
2Proshop DK1.931 kr1.931 krKøb
3Geekd2.299 kr2.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Next Level Racing ERS3 Elite Reclining Seat Sim-racingsæde - Sort - Polyuretan kunstigt læder - Op til 150 kg

PriceData har fulgt prisen på Next Level Racing ERS3 Elite Reclining Seat Sim-racingsæde - Sort - Polyuretan kunstigt læder - Op til 150 kg i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.774 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 2.007 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.920 kr.

Den nuværende pris på 1.920 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Next Level Racing ERS3 Elite Reclining Seat Sim-racingsæde - Sort - Polyuretan kunstigt læder - Op til 150 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Next Level Racing ERS3 Elite Reclining Seat Sim-racingsæde - Sort - Polyuretan kunstigt læder - Op til 150 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.920 kr54 kr (3%)
29. apr. 20261.866 kr27 kr (1%)
23. apr. 20261.839 kr27 kr (1%)
22. apr. 20261.866 kr64 kr (3%)
20. mar. 20261.930 kr123 kr (7%)
13. mar. 20261.807 kr160 kr (8%)
11. mar. 20261.967 kr40 kr (2%)
7. mar. 20262.007 kr11 kr (1%)
28. feb. 20261.996 kr11 kr (1%)
17. feb. 20262.007 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret