Gå til hovedindhold

New Wave Optic pendellampe Rose/Guld DESIGN BY US - Stue - Aluminium - Med én lyskilde

Design By UsLamperEAN: 5713874230002
Pris fra 1.953 krtil 2.450 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 497 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.943 kr 17. maj

Sammenlign priser på New Wave Optic pendellampe Rose/Guld DESIGN BY US - Stue - Aluminium - Med én lyskilde og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1953 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
New Wave Optic pendel, rosa
-30%1.953 kr
Før 2.790 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
New Wave Optic pendel, rosa billede

Produktinformation

Design By Us New Wave Optic pendel, rosa. Fineste lyderøde pendel med skærm i rosa håndmalet glas med sølvkant og top i lakeret aluminium. Pendlen leveres med 2,5 m sort ledning.

Produktspecifikationer

Mærke: Design By Us
Kategori: New Wave Optic
EAN: 5713874230002
Varenr.: 23000
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
New Wave Optic pendellampe Rose/Guld DESIGN BY US - Stue - Aluminium - Med én lyskilde
-5%2.450 kr
Før 2.590 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
New Wave Optic pendellampe Rose/Guld DESIGN BY US - Stue - Aluminium - Med én lyskilde billede

Produktinformation

New Wave Optic pendellampe Rose/Gold er et virkelig unikt design, der giver et absolut spændende og smukt lys. Den mundblæste glasskærm er formet i bølger for at give lampen et yderst elegant udseende. Når lampen er tændt, kaster det bølgede glas et smukt spil mellem lys og skygge i rummet. Lampen fås både som pendellampe og væglampe i to forskellige størrelser. Pendellampen kaster et imponerende mønster i omgivelserne, mens væglampen projicerer et strålende lys på væggen 360 grader rundt om lampeskærmen. New Wave Optic fås i tre forskellige farver. Klar, røget glas og rosa glas – de stilfulde lamper passer vidunderligt ind i et moderne hjem, uanset din indretning. Bemærk . Da glasset er mundblæst, kan der forekomme afvigelser i overfladen og farven på glasset.

Produktspecifikationer

Mærke: DESIGN BY US
Kategori: Pendler
Materiale: Aluminium
Artikel nr.: 23000
EAN: 5713874230002
Varenr.: 10027685

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Wave Optic pendellampe Rose/Guld DESIGN BY US - Stue - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Wave Optic pendellampe Rose/Guld DESIGN BY US - Stue - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.953 kr1.953 krKøb
2Lampemesteren DK2.450 kr2.450 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for New Wave Optic pendellampe Rose/Guld DESIGN BY US - Stue - Aluminium - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på New Wave Optic pendellampe Rose/Guld DESIGN BY US - Stue - Aluminium - Med én lyskilde i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.943 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 2.505 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.128 kr.

Den nuværende pris på 1.953 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for New Wave Optic pendellampe Rose/Guld DESIGN BY US - Stue - Aluminium - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for New Wave Optic pendellampe Rose/Guld DESIGN BY US - Stue - Aluminium - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.953 kr10 kr (1%)
17. maj 20261.943 kr562 kr (22%)
16. maj 20262.505 kr562 kr (29%)
3. maj 20261.943 kr487 kr (20%)
2. maj 20262.430 kr487 kr (25%)
21. apr. 20261.943 kr502 kr (21%)
20. apr. 20262.445 kr10 kr (0%)
19. apr. 20262.435 kr492 kr (25%)
21. mar. 20261.943 kr10 kr (1%)
20. mar. 20261.953 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret