Gå til hovedindhold

Hair Volume + Nails strong - 60 tabletter - New Nordic

New NordicHårplejeEAN: 5021807459759
Pris fra 224,95 krtil 327,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 213 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Hair Volume + Nails strong - 60 tabletter - New Nordic og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 224.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
New Nordic Hair Volume plus Nail Strong 60 tabl.
-30%224,95 kr
Før 320 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
New Nordic Hair Volume plus Nail Strong 60 tabl. billede

Produktinformation

Hair Volume plus Nail Strong HÅR OG NEGLE Hair Volume plus Nail Strong er en tablet med æbleekstrakt, der naturligt indeholder procyanidin B2 og cholin-stabiliseret ortho-kiselsyre, en letoptagelig form for silicium. Tabletten indeholder også hirse, pad...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: New Nordic
Kategori: Hud
EAN: 5021807459759
Varenr.: 45975
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
New Nordic Hair Volume Plus Nail Strong 60 pieces
-29%233,58 kr
Før 327 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
New Nordic Hair Volume Plus Nail Strong 60 pieces billede

Produktinformation

New Nordic Hair Volume Plus Nail Strong er et kosttilskud af æble ekstrakt med et naturligt indhold af procyanidin B2 plus cholin-stabiliseret ortho-kiselsyre. Tabletten indeholder også hirse, padderokke, aminosyrer, biotin, zink og kobber. Indholdet af b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: New Nordic
Kategori: Vitamins & Supplements
EAN: 5021807459759
Varenr.: 96767
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Hair Volume + Nails strong, 60 tab / 59,10 g.
253,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hair Volume + Nails strong - 60 tabletter - New Nordic
254 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
New Nordic - Hair Volume Plus Nail Strong - 60 Stk
-8%295 kr
Før 320 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Hair Volume + Nails strong - 60 tabletter
327,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hair Volume + Nails strong - 60 tabletter - New Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hair Volume + Nails strong - 60 tabletter - New Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk224,95 kr224,95 krKøb
2NiceHair.dk233,58 kr233,58 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk253,95 kr253,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked254 kr254 krKøb
5BilligParfume.dk295 kr295 krKøb
6Duft og Natur327,95 kr327,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hair Volume + Nails strong - 60 tabletter - New Nordic

PriceData har fulgt prisen på Hair Volume + Nails strong - 60 tabletter - New Nordic i 181 dage. Laveste pris i perioden er 213 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 253,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 224,95 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Hair Volume + Nails strong - 60 tabletter - New Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Hair Volume + Nails strong - 60 tabletter - New Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026224,95 kr29 kr (11%)
30. maj 2026253,95 kr29 kr (13%)
28. maj 2026224,95 kr8,63 kr (4%)
27. maj 2026233,58 kr8,63 kr (4%)
23. maj 2026224,95 kr8,63 kr (4%)
22. maj 2026233,58 kr8,63 kr (4%)
12. maj 2026224,95 kr8,63 kr (4%)
11. maj 2026233,58 kr8,63 kr (4%)
23. apr. 2026224,95 kr11,95 kr (6%)
18. apr. 2026213 kr11,95 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret