Gå til hovedindhold

New Nordic Fat Burner 120 tabl - 2 for 590,-

New NordicSundhed og skønhedEAN: 5021807458035
Pris fra 305,95 krtil 488,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 183 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på New Nordic Fat Burner 120 tabl - 2 for 590,- og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 305.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
New Nordic Fat Burner 120 tabl - 2 for 590,-
-36%305,95 kr
Før 478 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
New Nordic Fat Burner 120 tabl - 2 for 590,- billede

Produktinformation

New Nordic Fat Burner New Nordic Fat Burner er et kosttilskud, der understøtter vægtkontrol og medvirker til en naturlig forbrænding af fedtstoffer. Denne urtebaserede tablet fra New Nordic er sammensat af naturlige ingredienser som yerba mate, grøn te,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: New Nordic
Kategori: Populære varer
EAN: 5021807458035
Varenr.: 45803
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
New Nordic Fat Burner, 120 tab
378,95 kr
Til butik
New Nordic Fat Burner, 120 tab billede

Produktinformation

Det naturlige ekstrakt af yerba mate (Ilex Paraguariensis A.St-Hil.) i denne tablet er fremstillet af udvalgte, tørrede og ekstraherede blade, således at de ønskværdige plantestoffer bevares. Dette giver garanti for ensartethed og kvalitet.

Produktspecifikationer

Mærke: New Nordic
Kategori: Andre slankeprodukter
EAN: 5021807458035
Varenr.: 22349
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fat Burner - 120 tabletter - New Nordic
379 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
New Nordic - Fat Burner - 120 Stk
-6%449 kr
Før 478 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Fat Burner - 120 tabletter
488,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Nordic Fat Burner 120 tabl - 2 for 590,- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Nordic Fat Burner 120 tabl - 2 for 590,- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk305,95 kr305,95 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk378,95 kr378,95 krKøb
3Økologisk-Supermarked379 kr379 krKøb
4BilligParfume.dk449 kr449 krKøb
5Duft og Natur488,95 kr488,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for New Nordic Fat Burner 120 tabl - 2 for 590,-

PriceData har fulgt prisen på New Nordic Fat Burner 120 tabl - 2 for 590,- i 177 dage. Laveste pris i perioden er 305,95 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 378,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 338 kr.

Den nuværende pris på 305,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for New Nordic Fat Burner 120 tabl - 2 for 590,-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for New Nordic Fat Burner 120 tabl - 2 for 590,- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026305,95 kr73 kr (19%)
30. maj 2026378,95 kr73 kr (24%)
28. maj 2026305,95 kr73 kr (19%)
27. maj 2026378,95 kr73 kr (24%)
23. maj 2026305,95 kr73 kr (19%)
22. maj 2026378,95 kr73 kr (24%)
12. maj 2026305,95 kr73 kr (19%)
11. maj 2026378,95 kr73 kr (24%)
7. apr. 2026305,95 kr73 kr (19%)
6. apr. 2026378,95 kr73 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret