Gå til hovedindhold

D-Link DGS 1005P - Switch - 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) - desktop - PoE+ (60 W)

D-LinkKameraerEAN: 0790069440984
Pris fra 311 krtil 659 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 348 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på D-Link DGS 1005P - Switch - 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) - desktop - PoE+ (60 W) og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 311 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dgs-1005p Gigabit Poe+ Switch 60w
-17%311 kr
Før 373,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
D-link Dgs-1005p Gigabit Poe+ Switch 60w billede

Produktinformation

Fem Gigabit RJ-45-porte leverer højhastighedsforbindelser til kontorudstyr Fire PoE+-porte med et samlet effektbudget på 60 W forsyner WiFi-AP'er og kameraer Metalkabinet med mulighed for vægmontering sparer plads og egner sig til kompakte installationer Plug-and-play-installation med LED'er, automatisk MDI/MDI-X, ingen konfiguration nødvendig Layer 2 QoS og understøttelse af jumbo frames holder tale og video stabile...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switche
Artikel nr.: DGS-1005P/E
EAN: 0790069440984
Varenr.: 5011148151
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DGS-1005P 5-Port Desktop Gigabit PoE+ Switch (60W)
337 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DGS 1005P Switch 5-porte Gigabit PoE+
344 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DGS 1005P - Switch - 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) - desktop - PoE+ (60 W)
372 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link 5-Port Desktop Gigabit PoE+ Switch
-39%396 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch D-Link DGS?1005P 5-porte Gigabit med PoE+
-5%419 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch D-Link DGS?1005P 5-porte Gigabit med PoE+
-4%439 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link DGS 1005P Switch 5-porte Gigabit PoE+
439 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SWITCH 5X GIGABIT - 4X POE+ DGS-1005P
560,99 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Switch 5X Gigabit - 4X Poe+ Dgs-1005P
589,54 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Switch 5x gigabit - 4x poe+ dgs-1005p
608,75 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
DGS-1005P 5-ports Gigabit PoE+ switch
-12%659 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS 1005P - Switch - 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) - desktop - PoE+ (60 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS 1005P - Switch - 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) - desktop - PoE+ (60 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK311 kr397,25 krKøb
2Proshop DK337 kr376 krKøb
3CompuMail DK344 kr344 krKøb
4CS MEGASTORE DK372 kr411 krKøb
5Teknikproffset DK396 kr445 krKøb
6Boligcenter DK419 kr419 krKøb
7Vivas DK439 kr508 krKøb
8Ultrashop439 kr439 krKøb
9EL-GROSSISTEN560,99 kr560,99 krKøb
10Billigelogvvs.dk589,54 kr589,54 krKøb
11MaintainIt608,75 kr608,75 krKøb
12Estore DK659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DGS 1005P - Switch - 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) - desktop - PoE+ (60 W)

PriceData har fulgt prisen på D-Link DGS 1005P - Switch - 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) - desktop - PoE+ (60 W) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 311 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 400 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 366 kr.

Den nuværende pris på 311 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 21 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for D-Link DGS 1005P - Switch - 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) - desktop - PoE+ (60 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for D-Link DGS 1005P - Switch - 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) - desktop - PoE+ (60 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. mar. 2026311 kr30 kr (9%)
4. mar. 2026341 kr30 kr (10%)
4. feb. 2026311 kr49 kr (14%)
3. feb. 2026360 kr4 kr (1%)
2. feb. 2026364 kr4 kr (1%)
1. feb. 2026360 kr1 kr (0%)
31. jan. 2026361 kr1 kr (0%)
30. jan. 2026360 kr3 kr (1%)
29. jan. 2026363 kr6 kr (2%)
27. jan. 2026357 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret