Gå til hovedindhold

Netgear WAX610Y AX1800 Dual Band PoE Multi-Gig Insight Managed WiFi 6 Outdoor Access Point

NetgearNetværkEAN: 0606449152579
Pris fra 1.692 krtil 2.011 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 319 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.676 kr 2. maj

Sammenlign priser på Netgear WAX610Y AX1800 Dual Band PoE Multi-Gig Insight Managed WiFi 6 Outdoor Access Point og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1692 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR Insight WAX610Y Trådløs forbindelse Hvid
1.692 kr
Til butik
NETGEAR Insight WAX610Y Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

NETGEAR Insight WAX610Y - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: WAX610Y-100EUS
EAN: 0606449152579
Varenr.: 996113888
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear WAX610Y AX1800 Dual Band PoE Multi-Gig Insight Managed WiFi 6 Outdoor Access Point
1.818 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Insight Wax610y Outdoor Ap
-0%2.011 kr
Før 2.011,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netgear Insight Wax610y Outdoor Ap billede

Produktinformation

Vejrbestandigt IP55-design, der kan monteres på stolpe, væg eller i loftet til udendørs WiFi Dual-band WiFi 6 leverer op til 1.8 Gbps for pålidelig ydeevne med flere samtidige enheder MU-MIMO og OFDMA forbedrer kapaciteten og reducerer interferens i områder med høj tæthed PoE med 2.5 GbE-port forenkler installationen og understøtter forbindelser med høj gennemstrømning Virksomhedsfunktioner som VLAN, WPA3 og adaptiv båndbredde sikrer netværket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Access points
Artikel nr.: WAX610Y-100EUS
EAN: 0606449152579
Varenr.: 5011196557

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear WAX610Y AX1800 Dual Band PoE Multi-Gig Insight Managed WiFi 6 Outdoor Access Point koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear WAX610Y AX1800 Dual Band PoE Multi-Gig Insight Managed WiFi 6 Outdoor Access Point koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.692 kr1.692 krKøb
2Proshop DK1.818 kr1.818 krKøb
3Dustin DK2.011 kr2.097,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear WAX610Y AX1800 Dual Band PoE Multi-Gig Insight Managed WiFi 6 Outdoor Access Point

PriceData har fulgt prisen på Netgear WAX610Y AX1800 Dual Band PoE Multi-Gig Insight Managed WiFi 6 Outdoor Access Point i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.459 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 1.879 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.686 kr.

Den nuværende pris på 1.692 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Netgear WAX610Y AX1800 Dual Band PoE Multi-Gig Insight Managed WiFi 6 Outdoor Access Point. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Netgear WAX610Y AX1800 Dual Band PoE Multi-Gig Insight Managed WiFi 6 Outdoor Access Point de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.692 kr6 kr (0%)
28. maj 20261.698 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.689 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.698 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.689 kr8 kr (0%)
19. maj 20261.697 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.698 kr10 kr (1%)
13. maj 20261.688 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.689 kr9 kr (1%)
8. maj 20261.698 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret