Gå til hovedindhold

Netgear Nighthawk WiFi 7 Router RS200 (1-Pack) - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

NetgearNetværkEAN: 0606449170290
Pris fra 1.686 krtil 2.845 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.159 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.457 kr 2. maj

Sammenlign priser på Netgear Nighthawk WiFi 7 Router RS200 (1-Pack) - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1686 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Nighthawk Rs200 Wifi 7 Router Be6500
-0%1.686 kr
Før 1.686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netgear Nighthawk Rs200 Wifi 7 Router Be6500 billede

Produktinformation

RS200 giver WiFi 7 hastigheder op til 6,5 Gbps til spil, streaming, videokonferencer og AR/VR

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Routere
Artikel nr.: RS200-100EUS
EAN: 0606449170290
Varenr.: 5020043523
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR Nighthawk RS200 Trådløs router
1.837 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear Nighthawk WiFi 7 Router RS200 (1-Pack) - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
1.853 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Netgear Nighthawk RS200 router
1.990 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Netgear Nighthawk WiFi 7 Router RS200, 6.5Gbps Netgear
2.845 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Nighthawk WiFi 7 Router RS200 (1-Pack) - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Nighthawk WiFi 7 Router RS200 (1-Pack) - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.686 kr1.772,25 krKøb
2CompuMail DK1.837 kr1.837 krKøb
3Proshop DK1.853 kr1.853 krKøb
4Komplett DK1.990 kr1.990 krKøb
5Teknikproffset DK2.845 kr2.904 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear Nighthawk WiFi 7 Router RS200 (1-Pack) - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

PriceData har fulgt prisen på Netgear Nighthawk WiFi 7 Router RS200 (1-Pack) - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.457 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.845 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.652 kr.

Den nuværende pris på 1.686 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Netgear Nighthawk WiFi 7 Router RS200 (1-Pack) - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Netgear Nighthawk WiFi 7 Router RS200 (1-Pack) - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.686 kr151 kr (8%)
24. maj 20261.837 kr8 kr (0%)
5. maj 20261.845 kr388 kr (27%)
2. maj 20261.457 kr7 kr (0%)
1. maj 20261.464 kr7 kr (0%)
30. apr. 20261.471 kr7 kr (0%)
28. apr. 20261.478 kr7 kr (0%)
27. apr. 20261.485 kr7 kr (0%)
26. apr. 20261.492 kr7 kr (0%)
25. apr. 20261.499 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret