Gå til hovedindhold

Netgear Nighthawk M7 5G Mobile WiFi Hotspot Router eSIM

NetgearEAN: 0606449174182
Pris fra 4.390 krtil 5.559 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.169 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.313 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Netgear Nighthawk M7 5G Mobile WiFi Hotspot Router eSIM og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4390 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Nighthawk M7 5g Mobile Hotspot Mh7150
-8%4.390 kr
Før 4.759,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netgear Nighthawk M7 5g Mobile Hotspot Mh7150 billede

Produktinformation

WiFi 7 leverer op til 3,6 Gbit/s mobil hotspot-hastigheder 5G Sub6 og Cat20 4G, global eSIM-dækning i over 140 lande Administrer netværk og køb eSIM-abonnementer, overvåg data via appen Tilslut op til 32 enheder, undgå afbrudte opkald og flade batterier 10 t batteritid, indbygget skærm, WPA3-sikkerhed og automatiske opdateringer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Routere
Artikel nr.: MH7150-100EUS
EAN: 0606449174182
Varenr.: 5020082048
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Netgear Nighthawk MH7150 5G mobilrouter
4.999 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear Nighthawk M7 5G Mobile WiFi Hotspot Router eSIM
-6%5.074 kr
Før 5.416 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR Nighthawk M7 Mobilt hotspot 3.6Gbps Ekstern
5.559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Nighthawk M7 5G Mobile WiFi Hotspot Router eSIM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Nighthawk M7 5G Mobile WiFi Hotspot Router eSIM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK4.390 kr4.476,25 krKøb
2Komplett DK4.999 kr4.999 krKøb
3Proshop DK5.074 kr5.074 krKøb
4CompuMail DK5.559 kr5.559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear Nighthawk M7 5G Mobile WiFi Hotspot Router eSIM

PriceData har fulgt prisen på Netgear Nighthawk M7 5G Mobile WiFi Hotspot Router eSIM i 167 dage. Laveste pris i perioden er 4.313 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 7.416 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.915 kr.

Den nuværende pris på 4.390 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Netgear Nighthawk M7 5G Mobile WiFi Hotspot Router eSIM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Netgear Nighthawk M7 5G Mobile WiFi Hotspot Router eSIM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20264.390 kr585 kr (12%)
2. maj 20264.975 kr24 kr (0%)
9. apr. 20264.999 kr625 kr (14%)
1. apr. 20264.374 kr61 kr (1%)
14. mar. 20264.313 kr686 kr (14%)
22. feb. 20264.999 kr23 kr (0%)
18. feb. 20264.976 kr8 kr (0%)
15. feb. 20264.968 kr378 kr (7%)
14. feb. 20265.346 kr378 kr (8%)
11. feb. 20264.968 kr31 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret