Gå til hovedindhold

Netgear MS105 5-Port Multi-Gigabit (2.5G) Ethernet Unmanaged Switch

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449160093
Pris fra 1.285 krtil 1.374 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.278 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Netgear MS105 5-Port Multi-Gigabit (2.5G) Ethernet Unmanaged Switch og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1285 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR MS105 Switch 5-porte 2.5 Gigabit
1.285 kr
Til butik
NETGEAR MS105 Switch 5-porte 2.5 Gigabit billede

Produktinformation

NETGEAR MS105 - Switch - ikke administreret - 5 x 100/1000/2.5G - desktop, væg-monterbar

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: MS105-100EUS
EAN: 0606449160093
Varenr.: 1000799199
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear MS105 5-Port Multi-Gigabit (2.5G) Ethernet Unmanaged Switch
1.333 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Ms105 5-port 2.5 Gbe Switch
1.374 kr
Til butik
Netgear Ms105 5-port 2.5 Gbe Switch billede

Produktinformation

Fem 2,5G-porte øger forbindelseshastighederne til NAS og adgangspunkter Konfigurationsfri plug-and-play-installation, implementer hurtigt uden konfiguration Kompakt 1U rackmonterbar, stabelbart design passer i små racks og skabe Indbygget PoE og medfølgende 12 V DC-strømforsyning forsyner access points og kameraer Energieffektiv, IEEE 802.3az-kompatibel, typisk effekt omkring 9,24 W...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: MS105-100EUS
EAN: 0606449160093
Varenr.: 5020001121

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear MS105 5-Port Multi-Gigabit (2.5G) Ethernet Unmanaged Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear MS105 5-Port Multi-Gigabit (2.5G) Ethernet Unmanaged Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.285 kr1.285 krKøb
2Proshop DK1.333 kr1.333 krKøb
3Dustin DK1.374 kr1.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear MS105 5-Port Multi-Gigabit (2.5G) Ethernet Unmanaged Switch

PriceData har fulgt prisen på Netgear MS105 5-Port Multi-Gigabit (2.5G) Ethernet Unmanaged Switch i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.062 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.175 kr.

Den nuværende pris på 1.285 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Netgear MS105 5-Port Multi-Gigabit (2.5G) Ethernet Unmanaged Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Netgear MS105 5-Port Multi-Gigabit (2.5G) Ethernet Unmanaged Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.285 kr6 kr (0%)
13. maj 20261.279 kr1 kr (0%)
4. maj 20261.280 kr2 kr (0%)
22. apr. 20261.282 kr92 kr (7%)
9. apr. 20261.374 kr96 kr (8%)
4. apr. 20261.278 kr96 kr (7%)
1. apr. 20261.374 kr63 kr (5%)
31. mar. 20261.311 kr88 kr (6%)
29. mar. 20261.399 kr121 kr (9%)
28. mar. 20261.278 kr121 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret