Gå til hovedindhold

Netgear M4350-48g4xf Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449161953
Pris fra 35.268 krtil 38.099 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.831 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27.996 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Netgear M4350-48g4xf Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35268 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR M4350-48G4XF Switch 52-porte Gigabit Ethernet PoE+
35.268 kr
Til butik
NETGEAR M4350-48G4XF Switch 52-porte Gigabit Ethernet PoE+ billede

Produktinformation

NETGEAR M4350-48G4XF - Switch - L3 - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - front til ryg-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE+ (1440 W)

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GSM4352-100NES
EAN: 0606449161953
Varenr.: 1001393668
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear M4350-48g4xf Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort
36.874 kr
Til butik
Netgear M4350-48g4xf Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort billede

Produktinformation

48 Gigabit-porte med 30 W PoE+ hver, 1440 W samlet effekt Fire SFP+ 10G-uplinks til fleksibel, højhastighedsaggregering Layer 3-routing, 512 IPv4- og 256 IPv6-ruteposter RADIUS og TACACS+ med ARP-inspektion og DHCP-snooping 176 Gbit/s switching, 0,7 µs latens ved 10G og 16K MAC-tabel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GSM4352-100NES
EAN: 0606449161953
Varenr.: 5020001120
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear M4350-48G4XF - switch - 52 ports - Managed - rack-mountable
38.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear M4350-48g4xf Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear M4350-48g4xf Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK35.268 kr35.268 krKøb
2Dustin DK36.874 kr36.960,25 krKøb
3Proshop DK38.099 kr38.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear M4350-48g4xf Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort

PriceData har fulgt prisen på Netgear M4350-48g4xf Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 27.996 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 43.382 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30.942 kr.

Den nuværende pris på 35.268 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Netgear M4350-48g4xf Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Netgear M4350-48g4xf Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202635.268 kr2 kr (0%)
1. jun. 202635.270 kr1 kr (0%)
27. maj 202635.269 kr1.711 kr (5%)
23. maj 202633.558 kr3.631 kr (12%)
22. maj 202629.927 kr124 kr (0%)
20. maj 202629.803 kr124 kr (0%)
12. maj 202629.927 kr1.009 kr (3%)
9. maj 202630.936 kr61 kr (0%)
8. maj 202630.997 kr4.210 kr (12%)
6. maj 202635.207 kr23 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret