Gå til hovedindhold

Netgear GS510TPP 8-Port Gigabit High Power PoE+ Smart Switch with 2 SFP Ports (190W)

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449119015
Pris fra 2.711 krtil 3.929 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.218 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.323 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Netgear GS510TPP 8-Port Gigabit High Power PoE+ Smart Switch with 2 SFP Ports (190W) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2711 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR GS510TPP Switch 8-porte Gigabit PoE+
2.711 kr
Til butik
NETGEAR GS510TPP Switch 8-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

NETGEAR Smart GS510TPP - Switch - L3 Lite - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (190 W)

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GS510TPP-100EUS
EAN: 0606449119015
Varenr.: 992519992
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS510TPP 8-Port Gigabit High Power PoE+ Smart Switch with 2 SFP Ports (190W)
2.722 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Gs510tpp 8-port Ge Poe+ 190w /w 2xsfp
3.499 kr
Til butik
Netgear Gs510tpp 8-port Ge Poe+ 190w /w 2xsfp billede

Produktinformation

Otte Gigabit PoE+-porte med et strømbudget på 190 W til IP-enheder To SFP-uplinks tilføjer fiberforbindelser for fleksibel udvidelse Administrerede L2-, L3- og L4-funktioner med VLAN'er, QoS og ACL'er strømliner trafikken 20 Gbps switchingkapacitet, 16 k MAC-tabel og 1,5 MB buffer forbedrer stabiliteten IGMP snooping, link aggregation og stormkontrol øger oppetiden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS510TPP-100EUS
EAN: 0606449119015
Varenr.: 5011025744
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Netgear 8-PORT POE+ GB WEBMGD SWITCH
3.929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS510TPP 8-Port Gigabit High Power PoE+ Smart Switch with 2 SFP Ports (190W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS510TPP 8-Port Gigabit High Power PoE+ Smart Switch with 2 SFP Ports (190W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.711 kr2.711 krKøb
2Proshop DK2.722 kr2.722 krKøb
3Dustin DK3.499 kr3.585,25 krKøb
4Ultrashop3.929 kr3.929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear GS510TPP 8-Port Gigabit High Power PoE+ Smart Switch with 2 SFP Ports (190W)

PriceData har fulgt prisen på Netgear GS510TPP 8-Port Gigabit High Power PoE+ Smart Switch with 2 SFP Ports (190W) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.178 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 2.711 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.421 kr.

Den nuværende pris på 2.711 kr er 12% over normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Netgear GS510TPP 8-Port Gigabit High Power PoE+ Smart Switch with 2 SFP Ports (190W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Netgear GS510TPP 8-Port Gigabit High Power PoE+ Smart Switch with 2 SFP Ports (190W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 20262.711 kr190 kr (8%)
18. apr. 20262.521 kr3 kr (0%)
17. apr. 20262.518 kr113 kr (5%)
20. mar. 20262.405 kr82 kr (4%)
4. mar. 20262.323 kr82 kr (3%)
27. feb. 20262.405 kr185 kr (8%)
26. feb. 20262.220 kr42 kr (2%)
21. feb. 20262.178 kr224 kr (9%)
5. feb. 20262.402 kr9 kr (0%)
25. jan. 20262.411 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret