Gå til hovedindhold

Netgear GS348PP - switch - 48 ports - unmanaged - rack-mountable

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449145588
Pris fra 3.805 krtil 3.955 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.765 kr 25. maj

Sammenlign priser på Netgear GS348PP - switch - 48 ports - unmanaged - rack-mountable og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3805 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR GS348PP Switch 48-porte Gigabit PoE+
3.805 kr
Til butik
NETGEAR GS348PP Switch 48-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

NETGEAR GS348PP - Switch - ikke administreret - 48 x 10/100/1000 (24 PoE+) - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (380 W)

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GS348PP-100EUS
EAN: 0606449145588
Varenr.: 995593937
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Gs348pp 48-port Gigabit Ethernet Unmanaged 24xpoe+ 380w
-23%3.863 kr
Før 4.998,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netgear Gs348pp 48-port Gigabit Ethernet Unmanaged 24xpoe+ 380w billede

Produktinformation

48 Gigabit RJ-45-porte leverer high-speed forbindelser til mange enheder 24 PoE-porte med 380 W budget forsyner IP-kameraer og access points Non-blocking fabric og 96 Gbit/s kapacitet holder trafikken ved wire speed QoS, jumbo frames og WRR-planlægning forbedrer lyd- og videoydelse Rack-mount metalkabinet, dobbelte blæsere og LED-status gør installationen enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS348PP-100EUS
EAN: 0606449145588
Varenr.: 5011357056
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS348PP - switch - 48 ports - unmanaged - rack-mountable
3.955 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS348PP - switch - 48 ports - unmanaged - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS348PP - switch - 48 ports - unmanaged - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.805 kr3.805 krKøb
2Dustin DK3.863 kr3.949,25 krKøb
3Proshop DK3.955 kr3.955 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear GS348PP - switch - 48 ports - unmanaged - rack-mountable

PriceData har fulgt prisen på Netgear GS348PP - switch - 48 ports - unmanaged - rack-mountable i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.765 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 5.458 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.544 kr.

Den nuværende pris på 3.805 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Netgear GS348PP - switch - 48 ports - unmanaged - rack-mountable. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Netgear GS348PP - switch - 48 ports - unmanaged - rack-mountable de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.805 kr40 kr (1%)
25. maj 20263.765 kr3 kr (0%)
23. maj 20263.768 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.773 kr90 kr (2%)
13. maj 20263.863 kr350 kr (8%)
6. maj 20264.213 kr574 kr (12%)
4. maj 20264.787 kr1 kr (0%)
2. maj 20264.788 kr1 kr (0%)
25. apr. 20264.787 kr2 kr (0%)
22. apr. 20264.785 kr419 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret