Gå til hovedindhold

Netgear GS316v3 16-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Essentials Switch

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449164251
Pris fra 606 krtil 649 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 474 kr 5. maj

Sammenlign priser på Netgear GS316v3 16-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Essentials Switch og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 606 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR GS316v3 Switch 16-porte Gigabit Ethernet
606 kr
Til butik
NETGEAR GS316v3 Switch 16-porte Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

NETGEAR GS316v3 - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GS316-300EUS
EAN: 0606449164251
Varenr.: 1003342332
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS316v3 16-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Essentials Switch
613 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Gs316 16-port Gigabit Ethernet Unmanaged
649 kr
Til butik
Netgear Gs316 16-port Gigabit Ethernet Unmanaged billede

Produktinformation

16 gigabit-porte leverer pålidelig, ikke-blokerende forbindelse til kontorer Plug-and-play-opsætning med Auto MDI/MDI-X og LED-statuslys Blæserfrit metalkabinet reducerer støj, forbedrer holdbarhed og placeringsmuligheder Energieffektivt design holder strømforbruget nede, sænker driftsomkostningerne Jumbo frames og QoS giver mere problemfri backups, tale og video...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS316-300EUS
EAN: 0606449164251
Varenr.: 5020081441

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS316v3 16-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Essentials Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS316v3 16-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Essentials Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK606 kr606 krKøb
2Proshop DK613 kr652 krKøb
3Dustin DK649 kr735,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear GS316v3 16-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Essentials Switch

PriceData har fulgt prisen på Netgear GS316v3 16-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Essentials Switch i 180 dage. Laveste pris i perioden er 474 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 658 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 625 kr.

Den nuværende pris på 606 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Netgear GS316v3 16-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Essentials Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Netgear GS316v3 16-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Essentials Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026606 kr4 kr (1%)
25. maj 2026610 kr3 kr (0%)
23. maj 2026613 kr1 kr (0%)
22. maj 2026614 kr11 kr (2%)
19. maj 2026603 kr5 kr (1%)
14. maj 2026598 kr3 kr (1%)
13. maj 2026595 kr4 kr (1%)
12. maj 2026591 kr117 kr (25%)
5. maj 2026474 kr149 kr (24%)
4. maj 2026623 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret