Gå til hovedindhold

Netgear GS305-300PES nätverksswitchar Ohanterad L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449140095
Pris fra 154 krtil 347 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 193 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 5. maj

Sammenlign priser på Netgear GS305-300PES nätverksswitchar Ohanterad L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 154 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR GS305 Switch 5-porte Gigabit
154 kr
Til butik
NETGEAR GS305 Switch 5-porte Gigabit billede

Produktinformation

NETGEAR GS305 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GS305-300PES
EAN: 0606449140095
Varenr.: 994174052
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Gs305 5-port Gigabit Ethernet Switch
-0%161 kr
Før 161,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netgear Gs305 5-port Gigabit Ethernet Switch billede

Produktinformation

Auto-MDI/MDIX eliminerer behovet for crossover-kabler LED-indikatorer for nem betjening Energieffektiv teknologi for strømbesparelse Blæserfrit design for lydløs drift Auto-negotiation for automatisk forbindelse ved den højeste fælles hastighed mellem switch og slutenhed Ikke-blokerende switchingarkitektur for maksimal gennemløb ved wire speed 802.1p QoS for prioritering af trafik/frames Plug-and-play, ingen opsætning krævet Robust og slidstærkt metalkabinet Ideel til små kontorer og hjemmenetværk Standardbaseret teknologi sikrer interoperabilitet med alle standardbaserede enheder i det eksisterende netværk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS305-300PES
EAN: 0606449140095
Varenr.: 5011167197
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
NETGEAR GS305 Switch 5-porte Gigabit
219 kr
Til butik
NETGEAR GS305 Switch 5-porte Gigabit billede

Produktinformation

NETGEAR GS305 Switch 5-porte Gigabit NETGEAR GS305 er en pålidelig 5-porte Gigabit-switch, designet til at forbedre netværkets hastighed og ydeevne i dit hjem eller kontor. Med plug-and-play installation gør den det nemt at tilføje flere enheder uden beho...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Kategori: Netværksswitche
EAN: 0606449140095
Varenr.: 39360
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Netgear GS305-300PES nätverksswitchar Ohanterad L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000
-39%233 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch NETGEAR GS305 - 5-port Gigabit, unmanaged, sort
-4%239 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch NETGEAR GS305 - 5-port Gigabit, unmanaged, sort
-4%259 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS305-300PES 5-Port Gigabit Ethernet SOHO Unmanaged Switch
347 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS305-300PES nätverksswitchar Ohanterad L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS305-300PES nätverksswitchar Ohanterad L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK154 kr154 krKøb
2Dustin DK161 kr247,25 krKøb
3Ultrashop219 kr219 krKøb
4Teknikproffset DK233 kr292 krKøb
5Boligcenter DK239 kr239 krKøb
6Vivas DK259 kr338 krKøb
7Proshop DK347 kr386 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear GS305-300PES nätverksswitchar Ohanterad L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000

PriceData har fulgt prisen på Netgear GS305-300PES nätverksswitchar Ohanterad L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000 i 170 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 161 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 154 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 79% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Netgear GS305-300PES nätverksswitchar Ohanterad L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Netgear GS305-300PES nätverksswitchar Ohanterad L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026154 kr7 kr (4%)
23. maj 2026161 kr7 kr (5%)
20. maj 2026154 kr2 kr (1%)
16. maj 2026156 kr4 kr (3%)
12. maj 2026152 kr66 kr (77%)
5. maj 202686 kr62 kr (42%)
1. maj 2026148 kr4 kr (3%)
16. apr. 2026152 kr1 kr (1%)
7. apr. 2026153 kr1 kr (1%)
4. apr. 2026152 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret