Gå til hovedindhold

NETGEAR Smart GS110TP - V2 - switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x SFP - desktop - PoE (46 W)

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449137644
Pris fra 1.130 krtil 2.219 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.089 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.035 kr 17. apr.

Sammenlign priser på NETGEAR Smart GS110TP - V2 - switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x SFP - desktop - PoE (46 W) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1130 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR Pro GS110TPv3 Switch 8-porte Gigabit PoE+
1.130 kr
Til butik
NETGEAR Pro GS110TPv3 Switch 8-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

NETGEAR Smart GS110TPv3 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x SFP - desktop, væg-monterbar - PoE+ (55 W) - DC strøm

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GS110TP-300EUS
EAN: 0606449137644
Varenr.: 995534944
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS110TPv3 8-Port Gigabit PoE+ Ethernet Smart Switch with 2 SFP Ports and Cloud Management
1.156 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NETGEAR Smart GS110TP - V2 - switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x SFP - desktop - PoE (46 W)
1.281 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigabit switch med PoE - NETGEAR GS110TP, managed, grå
-1%1.349 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigabit switch med PoE - NETGEAR GS110TP, managed, grå
-1%1.369 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Pro Gs110tpv3
1.649 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Netgear 8P GE POE SMART MANAGED PRO SWITCH
2.055 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Netgear Pro GS110TPv3 - Switch
2.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NETGEAR Smart GS110TP - V2 - switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x SFP - desktop - PoE (46 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NETGEAR Smart GS110TP - V2 - switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x SFP - desktop - PoE (46 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.130 kr1.130 krKøb
2Proshop DK1.156 kr1.156 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.281 kr1.281 krKøb
4Boligcenter DK1.349 kr1.349 krKøb
5Vivas DK1.369 kr1.448 krKøb
6Dustin DK1.649 kr1.735,25 krKøb
7Teknikproffset DK2.055 kr2.114 krKøb
8Ultrashop2.219 kr2.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NETGEAR Smart GS110TP - V2 - switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x SFP - desktop - PoE (46 W)

PriceData har fulgt prisen på NETGEAR Smart GS110TP - V2 - switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x SFP - desktop - PoE (46 W) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.006 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 1.203 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.075 kr.

Den nuværende pris på 1.130 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for NETGEAR Smart GS110TP - V2 - switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x SFP - desktop - PoE (46 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for NETGEAR Smart GS110TP - V2 - switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x SFP - desktop - PoE (46 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.130 kr8 kr (1%)
1. jun. 20261.138 kr20 kr (2%)
30. maj 20261.158 kr9 kr (1%)
29. maj 20261.167 kr24 kr (2%)
28. maj 20261.143 kr13 kr (1%)
23. maj 20261.130 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.138 kr5 kr (0%)
21. maj 20261.143 kr58 kr (5%)
17. maj 20261.201 kr34 kr (3%)
16. maj 20261.167 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret