Gå til hovedindhold

Netgear EAX15 Dual-band WiFi 6 Mesh Extender 1.8Gbps Wall-plug Internal Antenna

NetgearNetværkEAN: 0606449150025
Pris fra 568 krtil 718 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 449 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Netgear EAX15 Dual-band WiFi 6 Mesh Extender 1.8Gbps Wall-plug Internal Antenna og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 568 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR EAX15 WiFi-rækkeviddeforlænger Montebar i væggen
568 kr
Til butik
NETGEAR EAX15 WiFi-rækkeviddeforlænger Montebar i væggen billede

Produktinformation

NETGEAR EAX15 - WiFi-rækkeviddeforlænger - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - i væggen

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: EAX15-100PES
EAN: 0606449150025
Varenr.: 996745685
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear EAX15 Dual-band WiFi 6 Mesh Extender 1.8Gbps Wall-plug Internal Antenna
571 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NETGEAR EAX15 - WiFi-rækkeviddeforlænger - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - i væggen
591 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Netgear EAX15-100PES AX1800 WIFI 6 WALLPLUG MESH EXTENDE
-54%627 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
NETGEAR EAX15 WiFi 6 rækkeviddeforlænger - vægmonteret AX1800
-33%659 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
NETGEAR EAX15 WiFi 6 rækkeviddeforlænger - vægmonteret AX1800
-33%679 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
NETGEAR EAX15 WiFi-rækkeviddeforlænger Montebar i væggen
699 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Ax1800 Wifi 6 Range Extender
718 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear EAX15 Dual-band WiFi 6 Mesh Extender 1.8Gbps Wall-plug Internal Antenna koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear EAX15 Dual-band WiFi 6 Mesh Extender 1.8Gbps Wall-plug Internal Antenna koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK568 kr568 krKøb
2Proshop DK571 kr610 krKøb
3CS MEGASTORE DK591 kr630 krKøb
4Teknikproffset DK627 kr686 krKøb
5Boligcenter DK659 kr659 krKøb
6Vivas DK679 kr748 krKøb
7Ultrashop699 kr699 krKøb
8Dustin DK718 kr804,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear EAX15 Dual-band WiFi 6 Mesh Extender 1.8Gbps Wall-plug Internal Antenna

PriceData har fulgt prisen på Netgear EAX15 Dual-band WiFi 6 Mesh Extender 1.8Gbps Wall-plug Internal Antenna i 182 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 529 kr.

Den nuværende pris på 568 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Netgear EAX15 Dual-band WiFi 6 Mesh Extender 1.8Gbps Wall-plug Internal Antenna. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Netgear EAX15 Dual-band WiFi 6 Mesh Extender 1.8Gbps Wall-plug Internal Antenna de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026568 kr67 kr (13%)
23. maj 2026501 kr67 kr (12%)
9. maj 2026568 kr3 kr (1%)
6. maj 2026571 kr48 kr (9%)
5. maj 2026523 kr4 kr (1%)
3. maj 2026527 kr4 kr (1%)
1. maj 2026531 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026535 kr36 kr (6%)
23. apr. 2026571 kr38 kr (7%)
22. apr. 2026533 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret