Gå til hovedindhold

amp netconnect NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 7,0 m farve: hvid med LSZH kappe

amp netconnectNetværkskablerEAN: 0191516031227
Pris fra 212,64 krtil 486 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 273,36 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 7,0 m farve: hvid med LSZH kappe og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 212.64 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Patchkabel Kat6A S/Ftp Lszh 7,0M Hv
212,64 kr
Til butik
Patchkabel Kat6A S/Ftp Lszh 7,0M Hv billede

Produktinformation

Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 7,0 m farve: hvid med LSZH kappe Søgetermer: 5286222636 - NPC6ASZDB-WT007M - 5286222636 - 0191516031227

Produktspecifikationer

Mærke: Netconnect
Kategori: Network Cables
EAN: 0191516031227
Varenr.: 9049754861905
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patchkabel Cat.6A STP 7m hf hvid
486 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 7,0 m farve: hvid med LSZH kappe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 7,0 m farve: hvid med LSZH kappe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk212,64 kr212,64 krKøb
2CS MEGASTORE DK486 kr525 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 7,0 m farve: hvid med LSZH kappe

PriceData har fulgt prisen på NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 7,0 m farve: hvid med LSZH kappe i 180 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 486 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 212,64 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 7,0 m farve: hvid med LSZH kappe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 7,0 m farve: hvid med LSZH kappe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026212,64 kr273,36 kr (56%)
30. maj 2026486 kr267,25 kr (122%)
29. maj 2026218,75 kr75,81 kr (53%)
10. feb. 2026142,94 kr9,06 kr (6%)
7. feb. 2026152 kr13 kr (8%)
31. jan. 2026165 kr142 kr (46%)
31. dec. 2025307 kr28 kr (8%)
24. dec. 2025335 kr202 kr (152%)
21. dec. 2025133 kr33 kr (20%)
20. dec. 2025166 kr8,27 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret