Gå til hovedindhold

Hasbro NERF Nerf Elite 2.0-genopfyldningspakke med 20 pile

HasbroLegetøjEAN: 5010993767847
Pris fra 42 krtil 51 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NERF Nerf Elite 2.0-genopfyldningspakke med 20 pile og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NERF Elite 2.0 Dart Refill 20
42 kr
Til butik
NERF Elite 2.0 Dart Refill 20 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hasbro
Kategori: Blastere og legetøjsvåben
Farve: 3
Artikel nr.: F0040EU4
EAN: 5010993767847
Varenr.: 10765993
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NERF Nerf Elite 2.0-genopfyldningspakke med 20 pile
42 kr
Til butik
NERF Nerf Elite 2.0-genopfyldningspakke med 20 pile billede

Produktinformation

Fyld lageret op med denne Nerf Elite 2.0-genopfyldningspakke med 20 officielle Nerf Elite 2.0-pile, og hav masser af ammunition klar til at genlade dine Nerf Elite 2.0-blastere! Det kan ikke undgås, at nogle pile forsvinder, når du blaster dig gennem en Nerf-kamp. I stedet for at stoppe legen og lede efter pile har du ekstra pile lige i nærheden, så du bruger mindre tid på at lede efter pile og mere tid på leg! Genlad Nerf Elite 2.0-blastere med de 20 ekstra pile, og hold gang i kampen. Genlad med officielle Nerf-skumpile - deres ydeevne og kvalitet er afprøvet og godkendt. Nerf Elite 2.0-pile er kompatible med alle officielle Nerf-blastere, der bruger Elite-pile. Bliv kampklar med Nerf Elite 2.0-blastere med indbyggede tilpasningsmuligheder, så du kan opgradere dem og få overtaget under Nerf-dueller. Blastere sælges separat. Sikkerhedsbriller anbefales (medfølger ikke). Nerf og alle relaterede betegnelser er varemærker, der tilhører Hasbro.

Produktspecifikationer

Mærke: NERF
Kategori: Legetoejsvaaben
Artikel nr.: F0040EU4
EAN: 5010993767847
Varenr.: 2869759
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nerf Elite 2.0 Refill 20 dartpile (F0040)
51 kr
Til butik
Nerf Elite 2.0 Refill 20 dartpile (F0040) billede

Produktinformation

Fyld op med denne Nerf Elite 2.0 refill-pakke med 20 officielle Nerf Elite 2.0 dartpile, så du har masser af ildkraft til at genlade dine Nerf Elite 2.0 blastere! Det sker hele tiden - nogle dartpile forsvinder, når du skyder løs i en Nerf kamp. I stedet for at stoppe spillet og lede efter dartpile kan du have refills i nærheden, så du bruger mindre tid på at lede efter dartpile og mere tid på at spille! Med dette sæt med 20 dartpile kan du genoplade Nerf Elite 2.0-blastere og fortsætte med at kæmpe. Genoplad med officielle Nerf skumpile - de er testet og godkendt for ydeevne og kvalitet. Nerf Elite 2.0-pile er kompatible med alle officielle Nerf -blastere, der bruger Elite-pile. Gør dig klar til kamp med Nerf Elite 2.0-blastere, der har indbyggede tilpasningsmuligheder, så du kan opgradere dem og få overtaget i Nerf -konkurrencer! Blasterne sælges hver for sig. Briller anbefales (medfølger ikke). - Inkluderer: 20 dartpile. - Fra 8 år og opefter, - FOR AT UNDGÅ ØJENSKADER: - ADVARSEL: Sigt ikke mod øjne eller ansigt. Pilene må ikke ændres. Brug af briller anbefales til spillere og personer inden for rækkevidde. - ADVARSEL: FARE FOR FORKØLELSE - Små dele kan blive genereret. Ikke til børn under 3 år. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Nerf
Kategori: Action spil
EAN: 5010993767847
Varenr.: D07171

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NERF Nerf Elite 2.0-genopfyldningspakke med 20 pile koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NERF Nerf Elite 2.0-genopfyldningspakke med 20 pile koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
2Proshop DK42 kr81 krKøb
3Teknikproffset DK51 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NERF Nerf Elite 2.0-genopfyldningspakke med 20 pile

PriceData har fulgt prisen på NERF Nerf Elite 2.0-genopfyldningspakke med 20 pile i 138 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for NERF Nerf Elite 2.0-genopfyldningspakke med 20 pile. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for NERF Nerf Elite 2.0-genopfyldningspakke med 20 pile de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202642 kr6 kr (13%)
14. maj 202648 kr1 kr (2%)
6. maj 202649 kr7 kr (17%)
3. apr. 202642 kr9 kr (18%)
28. mar. 202651 kr3 kr (6%)
27. mar. 202648 kr6 kr (14%)
10. mar. 202642 kr2 kr (5%)
7. mar. 202644 kr1 kr (2%)
24. feb. 202645 kr2 kr (5%)
15. feb. 202643 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret