Gå til hovedindhold

Neoperl Fiberpakning, 1/2, orginal t/prioflex slange

NeoperlSanitetEAN: 5708550156936
Pris fra 1,63 krtil 12 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 10,37 kr (86% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Neoperl Fiberpakning, 1/2, orginal t/prioflex slange og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1.63 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Fiberpakning til pvc slange
1,63 kr
Til butik
1/2" Fiberpakning til pvc slange billede

Produktinformation

1/2" Fiberpakning til pvc slange

Produktspecifikationer

EAN: 5708550156936
Varenr.: 15843059958095
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Neoperl Fiberpakning, 1/2, orginal t/prioflex slange
1,84 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fiberpakning 1/2" til pvc-slanger
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiberpakning 1/2"
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vandforsyning 1/2 Fiberpakning til pvc slange
2,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Neoperl fiberpakning til PVC-slanger 1/2"
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neoperl pakning 1/2" for tilslange slange vand
12 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl Fiberpakning, 1/2, orginal t/prioflex slange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl Fiberpakning, 1/2, orginal t/prioflex slange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1,63 kr1,63 krKøb
2vvsfittings.dk1,84 kr1,84 krKøb
3BilligVVS DK2 kr2 krKøb
4LavprisVVS2 kr2 krKøb
5VVS.dk2,75 kr2,75 krKøb
6CompletVVS5 kr5 krKøb
7Proshop DK12 kr51 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neoperl Fiberpakning, 1/2, orginal t/prioflex slange

PriceData har fulgt prisen på Neoperl Fiberpakning, 1/2, orginal t/prioflex slange i 165 dage. Laveste pris i perioden er 1 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 2 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2 kr.

Den nuværende pris på 1,63 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Neoperl Fiberpakning, 1/2, orginal t/prioflex slange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Neoperl Fiberpakning, 1/2, orginal t/prioflex slange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 20261,63 kr
24. apr. 20261,84 kr
23. apr. 20262 kr1 kr (100%)
5. feb. 20261 kr
4. feb. 20261,84 kr
22. jan. 20261 kr
21. jan. 20261,76 kr
22. dec. 20251 kr
21. dec. 20251,73 kr
20. dec. 20251 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret