Gå til hovedindhold

Neomounts WL95-800BL1 mounting kit - for flat panel - black - Maks 35 kg - Maks størrelse 70"

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371440541
Pris fra 1.268 krtil 1.959 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 691 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.218 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Neomounts WL95-800BL1 mounting kit - for flat panel - black - Maks 35 kg - Maks størrelse 70" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1268 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts Monteringssæt Fladt panel 42"-70"
1.268 kr
Til butik
Neomounts Monteringssæt Fladt panel 42"-70" billede

Produktinformation

Neomounts WL95-800BL1 - Monteringssæt (vægmontering) - for fladt panel - stål - sort - skærmstørrelse: 42"-70"

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WL95-800BL1
EAN: 8717371440541
Varenr.: 1001282564
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vægbeslag til videovæg Neomounts WL95-800BL1 42-70" - pop‑out - maks. 35 kg
-11%1.599 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vægbeslag til videovæg Neomounts WL95-800BL1 42-70" - pop‑out - maks. 35 kg billede

Produktinformation

Fordele ved vægbeslag til videovægNeomounts WL95-800BL1 er et robust vægbeslag til professionelle videovægge, der gør installation og service let. Den smarte pop‑out-mekanisme giver nem adgang til skærmen, så justering og vedligehold kan klares uden at afmontere hele opsætningen. Passer til skærme fra 42" til 70" og understøtter op til 35 kg.Præcis justering i både stående og liggende formatBeslaget kan anvendes i både landskab og portræt og giver finjustering: højdejustering 1,3 cm, dybdejustering 4 mm og breddejustering 4 cm. Vippe- og svingfunktion hjælper med at opnå en ensartet flade på tværs af flere skærme. Afstand fra væg: 7,8–17,2 cm.Monteringstype: VægSkærmstørrelse: 42–70"Maks. belastning: 35 kgVESA: 200 × 200 mm til 600 × 400 mmAntal skærme: 1Materiale: StålFarve: SortMål (H × B × D): 51 × 62 × 8,4 cmVægafstand: 7,8–17,2 cmProduktvægt: 7,72 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: NewStar
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 7.77g
EAN: 8717371440541
Varenr.: 1909047
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts WL95-800BL1 mounting kit - for flat panel - black - Maks 35 kg - Maks størrelse 70"
1.618 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vægbeslag til videovæg Neomounts WL95-800BL1 42-70" - pop‑out - maks. 35 kg
-11%1.619 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts WL95-800BL1, Videowall Wall
1.959 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL95-800BL1 mounting kit - for flat panel - black - Maks 35 kg - Maks størrelse 70" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL95-800BL1 mounting kit - for flat panel - black - Maks 35 kg - Maks størrelse 70" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.268 kr1.268 krKøb
2Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
3Proshop DK1.618 kr1.618 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
5Ultrashop1.959 kr1.959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts WL95-800BL1 mounting kit - for flat panel - black - Maks 35 kg - Maks størrelse 70"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts WL95-800BL1 mounting kit - for flat panel - black - Maks 35 kg - Maks størrelse 70" i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.218 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 1.648 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.390 kr.

Den nuværende pris på 1.268 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Neomounts WL95-800BL1 mounting kit - for flat panel - black - Maks 35 kg - Maks størrelse 70". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Neomounts WL95-800BL1 mounting kit - for flat panel - black - Maks 35 kg - Maks størrelse 70" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.268 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.267 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.268 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.269 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.270 kr329 kr (21%)
7. maj 20261.599 kr100 kr (7%)
5. maj 20261.499 kr149 kr (9%)
9. apr. 20261.648 kr1 kr (0%)
1. apr. 20261.647 kr31 kr (2%)
28. mar. 20261.616 kr354 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret