Gå til hovedindhold

Neomounts WL90-325BL1 mounting kit - sit-stand workstation - for LCD display / keyboard / mouse - black

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371443702
Pris fra 1.359 krtil 2.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 960 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.279 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Neomounts WL90-325BL1 mounting kit - sit-stand workstation - for LCD display / keyboard / mouse - black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1359 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts WL90-325BL1 Monteringssæt LCD-display/tastatur/mus 17"-32"
1.359 kr
Til butik
Neomounts WL90-325BL1 Monteringssæt LCD-display/tastatur/mus 17"-32" billede

Produktinformation

Neomounts WL90-325BL1 - Monteringssæt (fuld bevægelses-arm) - sid-stå-arbejdsstation - for LCD-display/PC-udstyr - stål - sort - skærmstørrelse: 17"-32" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WL90-325BL1
EAN: 8717371443702
Varenr.: 1001864869
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmholder væg - Neomounts WL90-325BL1 sit-stand 17-32" med gasfjeder
1.699 kr
Til butik
Skærmholder væg - Neomounts WL90-325BL1 sit-stand 17-32" med gasfjeder billede

Produktinformation

Ergonomisk skærmholder til væg med sit-standFå mere bevægelse i arbejdsdagen med Neomounts WL90-325BL1. Denne vægmonterede skærmholder har sit-stand-funktion og passer til én skærm på 17–32". Den integrerede gasfjeder gør det let at hæve og sænke skærm og tastatur, så du kan skifte mellem at sidde og stå i løbet af dagen.Fleksibel indstilling og pæn kabelføringArmen kan drejes 360°, vippes -35° til 35° og justeres i højden fra 44 til 95 cm. Afstanden til væggen kan varieres fra 15,4 til 41,6 cm, og der er kabelhåndtering, så opsætningen ser ryddelig ud. Monteringspladen understøtter VESA 75x75 og 100x100.Montering: VægSkærmstørrelse: 17–32" (43,2–81,3 cm)Maks. belastning pr. skærm: 9 kgVESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mmHøjdejustering: 44–95 cmVip: -35° til 35°Drejning: 360°Afstand til væg: 15,4–41,6 cmBreddejustering: 0–52,4 cmFarve: SortUnderstøtter antal skærme: 1Produktmål: H 94 cm × B 65,4 cm × D 73 cmVægt: 6,83 kgPakkemål: 30 × 16,5 × 84,8 cm; vægt 6,83 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: NewStar
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 4.8g
EAN: 8717371443702
Varenr.: 1974844
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmholder væg - Neomounts WL90-325BL1 sit-stand 17-32" med gasfjeder
1.719 kr
Til butik
Skærmholder væg - Neomounts WL90-325BL1 sit-stand 17-32" med gasfjeder billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NewStar
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 4.8g
EAN: 8717371443702
Varenr.: 1974844
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts WL90-325BL1 mounting kit - sit-stand workstation - for LCD display / keyboard / mouse - black
1.828 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts WL90-325BL1, Height
2.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL90-325BL1 mounting kit - sit-stand workstation - for LCD display / keyboard / mouse - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL90-325BL1 mounting kit - sit-stand workstation - for LCD display / keyboard / mouse - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.359 kr1.359 krKøb
2Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
3Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb
4Proshop DK1.828 kr1.828 krKøb
5Ultrashop2.319 kr2.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts WL90-325BL1 mounting kit - sit-stand workstation - for LCD display / keyboard / mouse - black

PriceData har fulgt prisen på Neomounts WL90-325BL1 mounting kit - sit-stand workstation - for LCD display / keyboard / mouse - black i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.248 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 1.828 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.351 kr.

Den nuværende pris på 1.359 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Neomounts WL90-325BL1 mounting kit - sit-stand workstation - for LCD display / keyboard / mouse - black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Neomounts WL90-325BL1 mounting kit - sit-stand workstation - for LCD display / keyboard / mouse - black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.359 kr9 kr (1%)
28. maj 20261.350 kr18 kr (1%)
27. maj 20261.368 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.359 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.368 kr26 kr (2%)
24. maj 20261.342 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.351 kr45 kr (3%)
20. maj 20261.306 kr18 kr (1%)
18. maj 20261.324 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.333 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret