Gå til hovedindhold

Neomounts WL35-550BL18 Tilt Wallmount Kit 43" - 86" - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-86"

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371448752
Pris fra 519 krtil 849 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 330 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 510 kr 13. maj

Sammenlign priser på Neomounts WL35-550BL18 Tilt Wallmount Kit 43" - 86" - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-86" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 519 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts by Newstar WL35-550BL18 Monteringssæt Tv 43"-86"
519 kr
Til butik
Neomounts by Newstar WL35-550BL18 Monteringssæt Tv 43"-86" billede

Produktinformation

Neomounts WL35-550BL18 - Monteringssæt (vægmontering) - kan vippes - for Tv - sort - skærmstørrelse: 43"-86"

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WL35-550BL18
EAN: 8717371448752
Varenr.: 1000334110
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts WL35-550BL18 Tilt Wallmount Kit 43" - 86" - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-86"
650 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV vægbeslag - Neomounts WL35-550BL18, tilt 0-12°, 43-86"
-4%689 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV vægbeslag - Neomounts WL35-550BL18, tilt 0-12°, 43-86" billede

Produktinformation

Stabilt TV vægbeslag med nem monteringFå et ryddeligt og stilrent setup med Neomounts WL35-550BL18. Dette vægbeslag passer til én skærm på 43–86" og kan vippe op til 12° for bedre betragtningsvinkel og mindre genskin. Den slanke afstand til væggen på 3,3 cm giver et pænt, diskret udtryk i stuen, mødelokalet eller receptionen.Fleksibel pasform og sikker konstruktionBeslaget er lavet i sort stål og understøtter VESA fra 100 × 100 mm op til 800 × 400 mm med en maksimal belastning på 60 kg. Ideelt til moderne fladskærme, hvor du ønsker en enkel, pålidelig og brugervenlig løsning.Montering: VægSkærmstørrelser: 43–86" (109,2–218 cm)Maks. belastning: 60 kgVESA-kompatibilitet: 100 × 100 til 800 × 400 mmHældning: 0–12°Afstand til væg: 3,3 cmMateriale: StålFarve: SortMål (H × B × D): 42,5 × 93,5 × 3,3 cmVægt: 2,5 kgAntal skærme: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: 4World
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 6.69g
EAN: 8717371448752
Varenr.: 1916414
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV vægbeslag - Neomounts WL35-550BL18, tilt 0-12°, 43-86"
-4%709 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts WL35-550BL18, Tiltable TV
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL35-550BL18 Tilt Wallmount Kit 43" - 86" - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-86" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL35-550BL18 Tilt Wallmount Kit 43" - 86" - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-86" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK519 kr519 krKøb
2Proshop DK650 kr689 krKøb
3Boligcenter DK689 kr689 krKøb
4Vivas DK709 kr788 krKøb
5Ultrashop849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts WL35-550BL18 Tilt Wallmount Kit 43" - 86" - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-86"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts WL35-550BL18 Tilt Wallmount Kit 43" - 86" - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-86" i 173 dage. Laveste pris i perioden er 470 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 662 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 581 kr.

Den nuværende pris på 519 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Neomounts WL35-550BL18 Tilt Wallmount Kit 43" - 86" - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-86". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Neomounts WL35-550BL18 Tilt Wallmount Kit 43" - 86" - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-86" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026519 kr4 kr (1%)
31. maj 2026523 kr13 kr (3%)
13. maj 2026510 kr54 kr (10%)
7. maj 2026564 kr65 kr (10%)
4. maj 2026629 kr33 kr (5%)
3. maj 2026662 kr33 kr (5%)
22. apr. 2026629 kr33 kr (5%)
21. apr. 2026662 kr33 kr (5%)
9. apr. 2026629 kr32 kr (5%)
8. apr. 2026661 kr32 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret