Gå til hovedindhold

Neomounts WL30-550BL18 - mounting kit - for LCD display - Maks 60 kg - Maks størrelse 86"

NeomountsElektronikEAN: 8717371448660
Pris fra 417 krtil 689 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 272 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Neomounts WL30-550BL18 - mounting kit - for LCD display - Maks 60 kg - Maks størrelse 86" og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 417 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts WL30-550BL18 Monteringssæt LCD display
417 kr
Til butik
Neomounts WL30-550BL18 Monteringssæt LCD display billede

Produktinformation

Neomounts WL30-550BL18 - Monteringssæt (vægplade, fastgørelsesadapter) - for LCD display

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WL30-550BL18
EAN: 8717371448660
Varenr.: 1000334106
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts WL30-550BL18 - mounting kit - for LCD display - Maks 60 kg - Maks størrelse 86"
537 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts WL30-550BL18, Ultra-flat,
689 kr
Til butik
Neomounts WL30-550BL18, Ultra-flat, billede

Produktinformation

Oplev den enkle og stabile løsning til vægmontering med Neomounts WL30-550BL18 Fixed Wall Mount. Denne robuste vægbeslag er designet til at understøtte fladskærme fra 32" til 72", og har en maksimal vægtkapacitet på 50 kg. Med varenummer WL30-550BL18 tilb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neomounts
Kategori: Forside
EAN: 8717371448660
Varenr.: 24101

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL30-550BL18 - mounting kit - for LCD display - Maks 60 kg - Maks størrelse 86" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL30-550BL18 - mounting kit - for LCD display - Maks 60 kg - Maks størrelse 86" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK417 kr417 krKøb
2Proshop DK537 kr576 krKøb
3Ultrashop689 kr689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts WL30-550BL18 - mounting kit - for LCD display - Maks 60 kg - Maks størrelse 86"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts WL30-550BL18 - mounting kit - for LCD display - Maks 60 kg - Maks størrelse 86" i 172 dage. Laveste pris i perioden er 395 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 537 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 457 kr.

Den nuværende pris på 417 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Neomounts WL30-550BL18 - mounting kit - for LCD display - Maks 60 kg - Maks størrelse 86". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Neomounts WL30-550BL18 - mounting kit - for LCD display - Maks 60 kg - Maks størrelse 86" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026417 kr120 kr (22%)
7. maj 2026537 kr18 kr (3%)
5. maj 2026519 kr18 kr (3%)
22. apr. 2026537 kr142 kr (36%)
24. feb. 2026395 kr8 kr (2%)
24. jan. 2026403 kr1 kr (0%)
9. jan. 2026404 kr1 kr (0%)
5. jan. 2026405 kr7 kr (2%)
1. jan. 2026398 kr110 kr (22%)
31. dec. 2025508 kr100 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret