Gå til hovedindhold

Neomounts WL15-625BL1 - Monteringssæt (vægmontering) - for tablet - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 7.9 - 11 - monteringsgrænseflade: 100 x 100 mm

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371449698
Pris fra 184 krtil 359 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Neomounts WL15-625BL1 - Monteringssæt (vægmontering) - for tablet - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 7.9 - 11 - monteringsgrænseflade: 100 x 100 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts by Newstar WL15-625BL1 Tablet Monteringssæt
184 kr
Til butik
Neomounts by Newstar WL15-625BL1 Tablet Monteringssæt billede

Produktinformation

Neomounts WL15-625BL1 - Monteringssæt (vægmontering) - for tablet - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 7.9" - 11" - monteringsgrænseflade: 100 x 100 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WL15-625BL1
EAN: 8717371449698
Varenr.: 1000905980
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts WL15-625BL1 - Monteringssæt (vægmontering) - for tablet - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 7.9 - 11 - monteringsgrænseflade: 100 x 100 mm
248 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts WL15-625BL1 - mounting kit - for tablet - black - Maks 1 kg - Maks størrelse 7.9" - 11"
248 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts WL15-625BL1, Tablet Wall
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL15-625BL1 - Monteringssæt (vægmontering) - for tablet - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 7.9 - 11 - monteringsgrænseflade: 100 x 100 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL15-625BL1 - Monteringssæt (vægmontering) - for tablet - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 7.9 - 11 - monteringsgrænseflade: 100 x 100 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK184 kr184 krKøb
2CS MEGASTORE DK248 kr287 krKøb
3Proshop DK248 kr287 krKøb
4Ultrashop359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts WL15-625BL1 - Monteringssæt (vægmontering) - for tablet - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 7.9 - 11 - monteringsgrænseflade: 100 x 100 mm

PriceData har fulgt prisen på Neomounts WL15-625BL1 - Monteringssæt (vægmontering) - for tablet - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 7.9 - 11 - monteringsgrænseflade: 100 x 100 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 184 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 281 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 228 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Neomounts WL15-625BL1 - Monteringssæt (vægmontering) - for tablet - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 7.9 - 11 - monteringsgrænseflade: 100 x 100 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Neomounts WL15-625BL1 - Monteringssæt (vægmontering) - for tablet - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 7.9 - 11 - monteringsgrænseflade: 100 x 100 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 2026184 kr10 kr (5%)
25. apr. 2026194 kr44 kr (18%)
24. apr. 2026238 kr38 kr (19%)
20. apr. 2026200 kr5 kr (2%)
19. apr. 2026205 kr11 kr (6%)
18. apr. 2026194 kr10 kr (5%)
27. feb. 2026184 kr10 kr (5%)
26. feb. 2026194 kr53 kr (21%)
2. feb. 2026247 kr5 kr (2%)
20. jan. 2026242 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret