Gå til hovedindhold

Neomounts Move Go Flip FL50-515WH1 cart - for flat panel - white - Maks 50 kg - Maks størrelse 65"

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371449940
Pris fra 2.854 krtil 4.473 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.619 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.849 kr 17. maj

Sammenlign priser på Neomounts Move Go Flip FL50-515WH1 cart - for flat panel - white - Maks 50 kg - Maks størrelse 65" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2854 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts Move Go Flip FL50-515WH1 Vogn med hjul Fladt panel 55"-65"
2.854 kr
Til butik
Neomounts Move Go Flip FL50-515WH1 Vogn med hjul Fladt panel 55"-65" billede

Produktinformation

Neomounts Move Go Flip FL50-515WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - stål - hvid - skærmstørrelse: 55"-65" - monteringsgrænseflade: 400 x 400 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FL50-515WH1
EAN: 8717371449940
Varenr.: 1003522875
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Neomounts Move Go Flip - mobil skærmstander på hjul
3.799 kr
Til butik
Neomounts Move Go Flip - mobil skærmstander på hjul billede

Produktinformation

Fleksibel skærmholder på hjul til møder og undervisningNeomounts Move Go Flip er en mobil skærmstander designet til nem flytning af en skærm mellem rum. Den robuste vogn med fire hjul gør det let at køre displayet derhen, hvor behovet er - ideel til mødelokaler, klasseværelser og messer.Praktisk løsning til dynamiske arbejdsrumStativet giver dig en stabil platform til din skærm, så præsentationer, samarbejde og digitalt indhold altid er synligt for deltagerne. Den enkle, rene konstruktion passer diskret ind i moderne kontorer og uddannelsesmiljøer....

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 33.3g
EAN: 8717371449940
Varenr.: 2160284
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Neomounts Move Go Flip - mobil skærmstander på hjul
3.819 kr
Til butik
Neomounts Move Go Flip - mobil skærmstander på hjul billede

Produktinformation

Fleksibel skærmholder på hjul til møder og undervisningNeomounts Move Go Flip er en mobil skærmstander designet til nem flytning af en skærm mellem rum. Den robuste vogn med fire hjul gør det let at køre displayet derhen, hvor behovet er - ideel til mødelokaler, klasseværelser og messer.Praktisk løsning til dynamiske arbejdsrumStativet giver dig en stabil platform til din skærm, så præsentationer, samarbejde og digitalt indhold altid er synligt for deltagerne. Den enkle, rene konstruktion passer diskret ind i moderne kontorer og uddannelsesmiljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 33.3g
EAN: 8717371449940
Varenr.: 2160284
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts Move Go Flip FL50-515WH1 cart - for flat panel - white - Maks 50 kg - Maks størrelse 65"
4.473 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts Move Go Flip FL50-515WH1 cart - for flat panel - white - Maks 50 kg - Maks størrelse 65" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts Move Go Flip FL50-515WH1 cart - for flat panel - white - Maks 50 kg - Maks størrelse 65" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.854 kr2.854 krKøb
2Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
3Vivas DK3.819 kr5.018 krKøb
4Proshop DK4.473 kr4.473 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts Move Go Flip FL50-515WH1 cart - for flat panel - white - Maks 50 kg - Maks størrelse 65"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts Move Go Flip FL50-515WH1 cart - for flat panel - white - Maks 50 kg - Maks størrelse 65" i 152 dage. Laveste pris i perioden er 2.849 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 2.979 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.894 kr.

Den nuværende pris på 2.854 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Neomounts Move Go Flip FL50-515WH1 cart - for flat panel - white - Maks 50 kg - Maks størrelse 65". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Neomounts Move Go Flip FL50-515WH1 cart - for flat panel - white - Maks 50 kg - Maks størrelse 65" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.854 kr1 kr (0%)
27. maj 20262.855 kr6 kr (0%)
17. maj 20262.849 kr130 kr (4%)
13. maj 20262.979 kr130 kr (5%)
8. maj 20262.849 kr130 kr (4%)
3. jan. 20262.979 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret