Gå til hovedindhold

Neomounts Move Go FL50-525WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-86

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371441203
Pris fra 1.817 krtil 3.068 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.251 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.690 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Neomounts Move Go FL50-525WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-86 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1817 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts FL50-525WH1 Vogn med hjul Fladt panel 55"-86"
1.817 kr
Til butik
Neomounts FL50-525WH1 Vogn med hjul Fladt panel 55"-86" billede

Produktinformation

Neomounts Move Go FL50-525WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55"-86"

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FL50-525WH1
EAN: 8717371441203
Varenr.: 1001361537
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts Move Go FL50-525WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-86
2.027 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-vogn til skærm 55-86" - Neomounts FL50-525WH1, hurtig installation, hvid
-39%2.299 kr
Før 3.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-vogn til skærm 55-86" - Neomounts FL50-525WH1, hurtig installation, hvid billede

Produktinformation

Fleksibel TV-vogn til møderum og undervisningNeomounts FL50-525WH1 er en mobil TV-vogn til én fladskærm fra 55" til 86". Med robuste hjul og lås kan skærmen let flyttes mellem rum og stilles sikkert, når du præsenterer eller underviser. Den hvide stålramme understøtter op til 76 kg, og den medfølgende hylde bærer udstyr som mini‑pc, webcam eller præsentationsenheder op til 10 kg.Praktiske funktioner til professionel brugVognen har manuel højdejustering med et justeringsområde på 30 cm, så skærmen placeres i den rigtige visningshøjde. Kabelhåndtering holder installationen ryddelig, og VESA‑montering (op til 900 × 600) giver bred kompatibilitet med fladskærme. Der kan bruges hængelås for ekstra sikkerhed.Type: MultimedievognSkærmstørrelse: 55–86" (139,7–218 cm)Maks. belastning: 76 kgVESA: op til 900 × 600Antal skærme: 1Højdejustering: 30 cm, manuelHylde: 1 stk., maks. 10 kgHjul: 4 stk., med låsKabelhåndtering: JaFarve: HvidMateriale: StålMål (H × B × D): 150 × 110 × 66 cmVægt: 23,2 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Volt Polska
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 6.69g
EAN: 8717371441203
Varenr.: 1917240
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-vogn til skærm 55-86" - Neomounts FL50-525WH1, hurtig installation, hvid
-39%2.319 kr
Før 3.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts FL50-525WH1, Mobile Display
2.949 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts FL50-525WH1 cart - sturdy - for flat panel - floor stand - white - Maks 76 kg - Maks størrelse 86"
3.068 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts Move Go FL50-525WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-86 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts Move Go FL50-525WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-86 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.817 kr1.817 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.027 kr2.226 krKøb
3Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
4Vivas DK2.319 kr2.398 krKøb
5Ultrashop2.949 kr2.949 krKøb
6Proshop DK3.068 kr3.068 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts Move Go FL50-525WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-86

PriceData har fulgt prisen på Neomounts Move Go FL50-525WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-86 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.690 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.947 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.823 kr.

Den nuværende pris på 1.817 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Neomounts Move Go FL50-525WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-86. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Neomounts Move Go FL50-525WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-86 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.817 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.818 kr3 kr (0%)
8. apr. 20261.815 kr125 kr (7%)
3. apr. 20261.690 kr125 kr (7%)
14. feb. 20261.815 kr3 kr (0%)
1. feb. 20261.818 kr129 kr (7%)
31. jan. 20261.947 kr129 kr (7%)
24. jan. 20261.818 kr15 kr (1%)
13. jan. 20261.833 kr1 kr (0%)
9. jan. 20261.832 kr45 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret