Gå til hovedindhold

Neomounts FL55-875WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - motoriseret - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-100 - for Neomounts AV1-875BL

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371449728
Pris fra 5.372 krtil 8.370 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.998 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.367 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Neomounts FL55-875WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - motoriseret - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-100 - for Neomounts AV1-875BL og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5372 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts by Newstar FL55-875WH1 Vogn med hjul Fladt panel 37"-100"
5.372 kr
Til butik
Neomounts by Newstar FL55-875WH1 Vogn med hjul Fladt panel 37"-100" billede

Produktinformation

Neomounts FL55-875WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - motoriseret - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55"-100" - for Neomounts AV1-875BL

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FL55-875WH1
EAN: 8717371449728
Varenr.: 1000905979
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts FL55-875WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - motoriseret - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-100 - for Neomounts AV1-875BL
5.884 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts FL55-875WH1, Mobile Motorised
7.139 kr
Til butik
Neomounts FL55-875WH1, Mobile Motorised billede

Produktinformation

Neomounts Fl55-875Wh1 Motoriseret Gulvstand Opdag den nyeste innovation inden for skærmmontering med Neomounts Fl55-875Wh1 motoriseret gulvstand. Designet til tv'er op til 55 tommer, kombinerer denne gulvstand funktionalitet med stil. Med en elektrisk hæv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neomounts
Kategori: Enhedsholdere
EAN: 8717371449728
Varenr.: 73292
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-vogn med motor - Neomounts FL55-875WH1, 55-100", hvid
7.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-vogn med motor - Neomounts FL55-875WH1, 55-100", hvid
7.719 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts FL55-875WH1 - cart - for flat panel - motorised - white - Maks 110 kg - Maks størrelse 100"
8.370 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts FL55-875WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - motoriseret - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-100 - for Neomounts AV1-875BL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts FL55-875WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - motoriseret - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-100 - for Neomounts AV1-875BL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.372 kr5.372 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.884 kr6.083 krKøb
3Ultrashop7.139 kr7.139 krKøb
4Boligcenter DK7.699 kr7.699 krKøb
5Vivas DK7.719 kr8.918 krKøb
6Proshop DK8.370 kr8.370 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts FL55-875WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - motoriseret - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-100 - for Neomounts AV1-875BL

PriceData har fulgt prisen på Neomounts FL55-875WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - motoriseret - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-100 - for Neomounts AV1-875BL i 132 dage. Laveste pris i perioden er 5.367 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 5.852 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.538 kr.

Den nuværende pris på 5.372 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Neomounts FL55-875WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - motoriseret - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-100 - for Neomounts AV1-875BL. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Neomounts FL55-875WH1 - Vogn med hjul - for fladt panel - motoriseret - låsbar - stål - hvid - skærmstørrelse: 55-100 - for Neomounts AV1-875BL de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20265.372 kr1 kr (0%)
25. maj 20265.373 kr479 kr (8%)
22. maj 20265.852 kr479 kr (9%)
5. maj 20265.373 kr6 kr (0%)
8. mar. 20265.367 kr397 kr (7%)
6. mar. 20265.764 kr15 kr (0%)
5. mar. 20265.779 kr4 kr (0%)
2. mar. 20265.775 kr10 kr (0%)
1. mar. 20265.765 kr1 kr (0%)
27. feb. 20265.764 kr397 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret