Gå til hovedindhold

Neomounts DS42-430BL14 stand - bolt-down - for TV - black - Maks 50 kg - Maks størrelse 55"

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371445355
Pris fra 444 krtil 639 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 195 kr (31% besparelse)

Sammenlign priser på Neomounts DS42-430BL14 stand - bolt-down - for TV - black - Maks 50 kg - Maks størrelse 55" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 444 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts DS42-430BL14 Stativ Tv 32"-55"
444 kr
Til butik
Neomounts DS42-430BL14 Stativ Tv 32"-55" billede

Produktinformation

Neomounts DS42-430BL14 - Stativ - bolt-ned - for Tv - stål - sort - skærmstørrelse: 32"-55" - skrivebordsmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS42-430BL14
EAN: 8717371445355
Varenr.: 1002597794
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts DS42-430BL14 stand - bolt-down - for TV - black - Maks 50 kg - Maks størrelse 55"
609 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-bordbeslag med gennemgående bolt, svingbart 32-55" - Neomounts DS42-430BL14
-21%619 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-bordbeslag med gennemgående bolt, svingbart 32-55" - Neomounts DS42-430BL14 billede

Produktinformation

Stabilt TV-bordbeslag til kontor og receptionNeomounts DS42-430BL14 er et solidt TV-bordbeslag til skærme på 32–55". Beslaget boltes fast i bordpladen for ekstra sikkerhed og gør det let at placere en skærm, hvor mange mennesker passerer forbi - ideelt til reception, butik, mødelokale eller informationsterminal. Den svingbare funktion på ±30° hjælper dig med at dreje skærmen mod publikum for optimal synsvinkel.Gennemført, enkel løsningDen sorte stålkonstruktion giver et stilrent udtryk og høj holdbarhed. Beslaget understøtter VESA fra 100 × 100 mm til 400 × 400 mm, bærer én skærm op til 50 kg og har en kompakt fod, der skrues fast gennem bordet.Montering: Bolt-gennem bord (desk)Understøttede skærmstørrelser: 32–55" (81,3–139,7 cm)Maks. belastning: 50 kgSving: −30° til 30°VESA: 100 × 100 mm til 400 × 400 mm (inkl. 100×200, 200×200, 200×300, 300×300, 400×200, 400×300 m.fl.)Bredde: 53,4 cmDybde: 12,5–62,7 cmVægt: 3,93 kgFarve: SortMateriale: StålOprindelsesland: Kina...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 4.17g
EAN: 8717371445355
Varenr.: 1918387
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-bordbeslag med gennemgående bolt, svingbart 32-55" - Neomounts DS42-430BL14
-20%639 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts DS42-430BL14 stand - bolt-down - for TV - black - Maks 50 kg - Maks størrelse 55" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts DS42-430BL14 stand - bolt-down - for TV - black - Maks 50 kg - Maks størrelse 55" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK444 kr444 krKøb
2Proshop DK609 kr648 krKøb
3Boligcenter DK619 kr619 krKøb
4Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts DS42-430BL14 stand - bolt-down - for TV - black - Maks 50 kg - Maks størrelse 55"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts DS42-430BL14 stand - bolt-down - for TV - black - Maks 50 kg - Maks størrelse 55" i 181 dage. Laveste pris i perioden er 444 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 470 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 461 kr.

Den nuværende pris på 444 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Neomounts DS42-430BL14 stand - bolt-down - for TV - black - Maks 50 kg - Maks størrelse 55". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Neomounts DS42-430BL14 stand - bolt-down - for TV - black - Maks 50 kg - Maks størrelse 55" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. feb. 2026444 kr24 kr (5%)
10. dec. 2025468 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret