Gå til hovedindhold

NewStar Neomounts CPU-D200 - Monteringssæt (CPU-montering) - fikseret - sort - under skrivebordet

NewStarComputerkomponenterEAN: 8717371441388
Pris fra 441 krtil 619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 178 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 412 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Neomounts CPU-D200 - Monteringssæt (CPU-montering) - fikseret - sort - under skrivebordet og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 441 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts CPU-D200 - Monteringssæt (CPU-montering) - fikseret - sort - under skrivebordet
441 kr
Til butik
Neomounts CPU-D200 - Monteringssæt (CPU-montering) - fikseret - sort - under skrivebordet billede

Produktspecifikationer

Mærke: NewStar
Kategori: Spilleborde
Farve: 2
Artikel nr.: CPU-D200BLACK
EAN: 8717371441388
Varenr.: 365176
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts by Newstar CPU-D200 Monteringssæt
442 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts PC Holder Højde:39-54cm Bredde:134-234mm
474 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU-holder under bord - Neomounts by Newstar CPU-D200, sort
-7%499 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU-holder under bord - Neomounts by Newstar CPU-D200, sort
-7%519 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts by Newstar CPU-D200 Monteringssæt
529 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Neomounts Cpu Holder 30kg H:39-54cm W: 13-23cm Black
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts CPU-D200 - Monteringssæt (CPU-montering) - fikseret - sort - under skrivebordet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts CPU-D200 - Monteringssæt (CPU-montering) - fikseret - sort - under skrivebordet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK441 kr480 krKøb
2CompuMail DK442 kr442 krKøb
3Proshop DK474 kr513 krKøb
4Boligcenter DK499 kr499 krKøb
5Vivas DK519 kr588 krKøb
6Ultrashop529 kr529 krKøb
7Dustin DK619 kr705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts CPU-D200 - Monteringssæt (CPU-montering) - fikseret - sort - under skrivebordet

PriceData har fulgt prisen på Neomounts CPU-D200 - Monteringssæt (CPU-montering) - fikseret - sort - under skrivebordet i 182 dage. Laveste pris i perioden er 334 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 569 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 433 kr.

Den nuværende pris på 441 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Neomounts CPU-D200 - Monteringssæt (CPU-montering) - fikseret - sort - under skrivebordet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Neomounts CPU-D200 - Monteringssæt (CPU-montering) - fikseret - sort - under skrivebordet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026441 kr23 kr (6%)
29. maj 2026418 kr27 kr (6%)
28. maj 2026445 kr20 kr (5%)
27. maj 2026425 kr3 kr (1%)
25. maj 2026422 kr1 kr (0%)
24. maj 2026423 kr4 kr (1%)
22. maj 2026427 kr3 kr (1%)
21. maj 2026424 kr1 kr (0%)
20. maj 2026425 kr3 kr (1%)
19. maj 2026428 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret