Gå til hovedindhold

Neoperl NEOFLEX tilslutningsslange, rustfri flet og omlbere, 3/4" x 3/4", 1200 mm

NeoperlSanitetEAN: 5708550611282
Pris fra 343 krtil 623 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 281,73 kr 31. maj

Sammenlign priser på NEOFLEX tilslutningsslange, rustfri flet og omlbere, 3/4" x 3/4", 1200 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 343 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
120 cm silicone tilslutningsslange 3/4"
343 kr
Til butik
120 cm silicone tilslutningsslange 3/4" billede

Produktinformation

Neoperl Silicone tilslutningsslange, godkendt til koldt og varmt vand samt drikkevand. Siliconen gør slangen super smidig og modstandsdygtig overfor bakteriedannelser. Anvendes til f.eks til cisterner, vaske- og opvaskemaskiner, kaffemaskiner samt blandea...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 1200 mm
EAN: 5708550611282
Varenr.: 744630076
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
NEOFLEX tilslutningsslange, rustfri flet og omlbere, 3/4" x 3/4", 1200 mm
345 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Neoperl silicone tilslutningsslange 3/4", 1200 mm
355 kr
Til butik
Neoperl silicone tilslutningsslange 3/4", 1200 mm billede

Produktinformation

Tilslutningsslange Denne silicone tilslutningsslange er godkendt til koldt/varmt vand og drikkevand. Siliconen gør slangen meget smidig og modstandsdygtig overfor bakteriedannelser. Bruges f.eks. til cisterner, vaske- og opvaskemaskiner, kaffemaskiner sam...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 1200 mm
EAN: 5708550611282
Varenr.: 744630076
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neoflex silikone, rustfri flet DN20 3/4 x 3/4 L 1200 mm.
623 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NEOFLEX tilslutningsslange, rustfri flet og omlbere, 3/4" x 3/4", 1200 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NEOFLEX tilslutningsslange, rustfri flet og omlbere, 3/4" x 3/4", 1200 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS343 kr343 krKøb
2WATTOO.DK345 kr345 krKøb
3BilligVVS DK355 kr355 krKøb
4CS MEGASTORE DK623 kr822 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NEOFLEX tilslutningsslange, rustfri flet og omlbere, 3/4" x 3/4", 1200 mm

PriceData har fulgt prisen på NEOFLEX tilslutningsslange, rustfri flet og omlbere, 3/4" x 3/4", 1200 mm i 167 dage. Laveste pris i perioden er 281,73 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 347 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 297 kr.

Den nuværende pris på 343 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for NEOFLEX tilslutningsslange, rustfri flet og omlbere, 3/4" x 3/4", 1200 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for NEOFLEX tilslutningsslange, rustfri flet og omlbere, 3/4" x 3/4", 1200 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026343 kr61,27 kr (22%)
31. maj 2026281,73 kr61,27 kr (18%)
30. maj 2026343 kr44 kr (15%)
27. maj 2026299 kr48 kr (14%)
26. maj 2026347 kr48 kr (16%)
22. maj 2026299 kr14,91 kr (5%)
7. maj 2026284,09 kr11,91 kr (4%)
6. maj 2026296 kr11,91 kr (4%)
21. mar. 2026284,09 kr8,91 kr (3%)
20. mar. 2026293 kr8,91 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret