Gå til hovedindhold

Nemo Helio Lx Pressure Shower (Sort (FORTRESS/SILT/BLACK) One size)

NemoPersonlig plejeEAN: 0811666036094
Pris fra 1.554 krtil 1.783,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 229,95 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.341 kr 6. maj

Sammenlign priser på Nemo Helio Lx Pressure Shower (Sort (FORTRESS/SILT/BLACK) One size) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1554 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Nemo Helio LX Pressure Shower, lyseblå
-9%1.554 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nemo Helio LX Pressure Shower, lyseblå billede

Produktinformation

NEMO Helio LX Pressure Shower er en transportabel bruser, der giver mulighed for at tage et brusebad udendørs uden behov for elektricitet. Den er ideel til camping, strandture eller festivaler, hvor der er behov for en praktisk løsning til personlig hygie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nemo
Kategori: Andre nyttige varer
Farve: Fortress / Silt / Black
Størrelse: Onesize
EAN: 0811666036094
Varenr.: 34577-38073-101007
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Nemo Helio LX Pressure Shower, lyseblå
-9%1.554 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Nemo Helio Lx Pressure Shower (Sort (FORTRESS/SILT/BLACK) One size)
1.699 kr
Til butik
Nemo Helio Lx Pressure Shower (Sort (FORTRESS/SILT/BLACK) One size) billede

Produktinformation

Nemo Helio LX Pressure Shower har en vandtank på 22 liter med stort skruelåg, en 2,1 meter neopren slange med dyse med to spraypositioner (manuel eller kontinuerlig), og fodpumpen sørger for at opbygge trykket. Bruseren giver ca. 7 - 10 minutters sammenhæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nemo
Kategori: Personlig pleje
Farve: Sort (FORTRESS/SILT/BLACK)
Størrelse: One size
EAN: 0811666036094
Varenr.: 811666036094
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Nemo Helio Lx Pressure Shower (fortress/black - Brusepose
1.783,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Nemo Helio Lx Pressure Shower (fortress/black - Brusepose
1.783,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nemo Helio Lx Pressure Shower (Sort (FORTRESS/SILT/BLACK) One size) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nemo Helio Lx Pressure Shower (Sort (FORTRESS/SILT/BLACK) One size) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk1.554 kr1.554 krKøb
2AktivVinter.dk1.554 kr1.554 krKøb
3Friluftsland.dk1.699 kr1.699 krKøb
4Outmore.dk1.783,95 kr1.783,95 krKøb
5MAXiPRO1.783,95 kr1.783,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nemo Helio Lx Pressure Shower (Sort (FORTRESS/SILT/BLACK) One size)

PriceData har fulgt prisen på Nemo Helio Lx Pressure Shower (Sort (FORTRESS/SILT/BLACK) One size) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.341 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 1.783,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.598 kr.

Den nuværende pris på 1.554 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Nemo Helio Lx Pressure Shower (Sort (FORTRESS/SILT/BLACK) One size). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Nemo Helio Lx Pressure Shower (Sort (FORTRESS/SILT/BLACK) One size) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.554 kr213 kr (16%)
6. maj 20261.341 kr85 kr (6%)
5. maj 20261.426 kr85 kr (6%)
30. apr. 20261.341 kr212 kr (14%)
26. apr. 20261.553 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.554 kr1 kr (0%)
29. mar. 20261.553 kr25 kr (2%)
28. mar. 20261.528 kr155 kr (11%)
27. mar. 20261.373 kr326 kr (19%)
22. mar. 20261.699 kr111,05 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret