Gå til hovedindhold

Neglefil sæt til mani/pedikure Beurer MP 41 - sølv/hvid

BeurerNegleplejeEAN: 4211125572112
Pris fra 245 krtil 399 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 235 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Neglefil sæt til mani/pedikure Beurer MP 41 - sølv/hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 245 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer MP 41 Manicure&Pedicure Set
245 kr
Til butik
Beurer MP 41 Manicure&Pedicure Set billede

Produktinformation

Elektriskt manicure/pedicure apparat

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Personvaegte
Artikel nr.: MP041
EAN: 4211125572112
Varenr.: 2389166
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer MP41 - Elektriskt manicure/pedicure apparat
248 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Beurer Manicure- og pedicuresæt
249 kr
Til butik
Beurer Manicure- og pedicuresæt billede

Produktinformation

Beurer MP41 er en elektrisk neglefil med indbygget LED-lys, der gør det nemt at holde neglene pæne derhjemme. Sættet er velegnet til manikyr og pedikyr, herunder neglepleje og fjernelse af hård hud. Med to hastigheder på 3800 og 4600 omdrejninger/minut kan du vælge et roligt tempo til finpudsning eller et hurtigere til mere effektiv slibning. Medurs og modurs rotation lader dig tilpasse retningen, så det føles naturligt uanset om du arbejder på hænder eller fødder. Præcis neglepleje til hænder og fødder Med 7 medfølgende slibehoveder har du redskaber til både neglepleje og fjernelse af hård hud samme sted. Du kan skifte mellem at forme neglene, glatte overfladen og arbejde på hård hud uden at skifte værktøj. Godt overblik og nem brug Den indbyggede LED-belysning lyser området op, så du lettere ser, hvor du filer – også når lyset omkring dig ikke er optimalt. Strømforsyning via 230 V betyder, at du slipper for at tænke på batterier, og en praktisk opbevaringsboks holder neglefil og slibehoveder samlet, når sættet ikke er i brug. I pakken: elektrisk neglefil Beurer MP41, 7 slibehoveder, opbevaringsboks.

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Manicure & pedicure
Artikel nr.: MP41
EAN: 4211125572112
Varenr.: 48358
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Beurer Manikyr- och Pedikyr Set MP41 (B57211)
-41%265 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Beurer MP 41 Manicure/pedicure sæt
298,95 kr
Til butik
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Beurer Manicure & Pedicure MP41, 1 stk
-20%316 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Beurer Manicure og Pedicure Set MP41
319 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Neglefil sæt til mani/pedikure Beurer MP 41 - sølv/hvid
-12%369 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Neglefil sæt til mani/pedikure Beurer MP 41 - sølv/hvid
-11%389 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Manicure og pedicure sæt MP41
-13%399 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neglefil sæt til mani/pedikure Beurer MP 41 - sølv/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neglefil sæt til mani/pedikure Beurer MP 41 - sølv/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK245 kr284 krKøb
2CS MEGASTORE DK248 kr287 krKøb
3Av-Cables DK249 kr249 krKøb
4Teknikproffset DK265 kr314 krKøb
5Ren-velvaereshop.dk298,95 kr298,95 krKøb
6Healthwell DK316 kr316 krKøb
7Lyko DK319 kr319 krKøb
8Boligcenter DK369 kr369 krKøb
9Vivas DK389 kr468 krKøb
10Estore DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neglefil sæt til mani/pedikure Beurer MP 41 - sølv/hvid

PriceData har fulgt prisen på Neglefil sæt til mani/pedikure Beurer MP 41 - sølv/hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 271 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 247 kr.

Den nuværende pris på 245 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Neglefil sæt til mani/pedikure Beurer MP 41 - sølv/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Neglefil sæt til mani/pedikure Beurer MP 41 - sølv/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026245 kr1 kr (0%)
28. maj 2026244 kr3 kr (1%)
8. maj 2026241 kr2 kr (1%)
5. maj 2026239 kr3 kr (1%)
2. maj 2026236 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026235 kr7 kr (3%)
15. apr. 2026242 kr7 kr (3%)
28. feb. 2026235 kr6 kr (2%)
3. feb. 2026241 kr28 kr (10%)
20. jan. 2026269 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret