Gå til hovedindhold

Nedis - USB Docking Station | USB 3.2 Gen 1 | USB-C™ Han | DisplayPort Hun / HDMI ™ -udgang / RJ45 Hun / VGA Hun / 2 x 3.5 mm Hunstik / 2x USB-C™ / 4x USB-A | 0.20 m | Runde | Nikkelplateret | Flettet / Nylon | Hvid | Window Box med Euro lås - CCTB6499...

NedisKablerEAN: 5412810329595
Pris fra 1.138 krtil 1.469 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 331 kr (23% besparelse)

Sammenlign priser på Nedis - USB Docking Station | USB 3.2 Gen 1 | USB-C™ Han | DisplayPort Hun / HDMI ™ -udgang / RJ45 Hun / VGA Hun / 2 x 3.5 mm Hunstik / 2x USB-C™ / 4x USB-A | 0.20 m | Runde | Nikkelplateret | Flettet / Nylon | Hvid | Window Box med Euro lås - CCTB6499... og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1138 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
1.138 kr
Til butik
Nedis - USB Docking Station | USB 3.2 Gen 1 | USB-C™ Han | DisplayPort Hun / HDMI ™ -udgang / RJ45 Hun / VGA Hun / 2 x 3.5 mm Hunstik / 2x USB-C™ / 4x USB-A | 0.20 m | Runde | Nikkelplateret | Flettet / Nylon | Hvid | Window Box med Euro lås - CCTB6499... billede

Produktinformation

Nedis USB 3.2 Gen 1 docking station er en praktisk løsning til dig, der vil samle flere forbindelser i én enhed. Den tilsluttes via USB-C og giver adgang til DisplayPort, HDMI-udgang, RJ45, VGA, 2 x 3,5 mm, 2 x USB-C og 4 x USB-A.Docking stationen er udviklet til stabil og hurtig forbindelse mellem enheder som stationære computere, bærbare pc'er, smartphones og tablets. Plug & play-designet gør den nem at tage i brug med det samme.4K opløsning og USB 3.2 hastighedDocking stationen understøtter en maksimal opløsning på 4K ved 60 Hz, hvilket gør den velegnet til medieforbindelser med høj billedkvalitet. USB 3.2 Gen 1 sikrer dataoverførsel med op til 5 Gbps.USB 3.2 øger dataoverførselshastigheden med op til 40 gange i forhold til USB 2.0. USB 3.2-produkter findes i tre versioner: Gen 1, Gen 2 og Gen 2x2, som understøtter dataoverførsel på henholdsvis 5 Gbps, 10 Gbps og 20 Gbps. Teknologien er beregnet til opgaver som overførsel af HD-videooptagelser eller sikkerhedskopiering af en hel harddisk til en ekstern harddisk.Nedis Fabritallic-serien er udviklet med fokus på fremragende kommunikation mellem medieenheder og et detaljeret design, der er klar til fremtiden og perfekt matchet til dit medieudstyr samt fremtidige udvidelser. Serien ændrer den måde, dine medieenheder interagerer med hinanden på.Produktet er designet til at yde i hele sin levetid, og den livslange garantibeskyttelse understreger løftet om høj produktkvalitet.Stikkabinettet er fremstillet i aluminiumslegering, som bidrager til en holdbar og førsteklasses finish. Kablet er 0,20 m langt, rundt og udført i flettet nylon i hvid farve. Produktet leveres i en window box med Euro lock.Kabellederne er fremstillet af højkvalitets oxygenfrit kobber og fortinnet kobber og er lagdelt med et særligt isoleringsmateriale. Det reducerer risikoen for kortslutninger til et ekstremt lavt niveau og bidrager til en stabil og hurtig forbindelse mellem din computer og andre medieenheder.Den holdbare flerlags 24-karats forgyldte stikbelægning beskytter mod korrosion, sikrer høj signalintegritet og reducerer skader. Den flettede sammenkoblingskappe i nylon beskytter forbindelsen mod ultraviolette lyseffekter, vridning og trækbelastning, så resultatet er livslang ydeevne og maksimal holdbarhed.Førsteklasses oxygenfri kobberledere sikrer fremragende, fejlfri og krystalklar overførsel af data, video og lydsignaler. A-klasse, ikke-ledende kabelafskærmninger sikrer et knivskarpt billede og giver maksimal beskyttelse mod EMI- og RF-interferens.USB 3.2 Gen 1 docking station med USB-C tilslutningDenne Nedis docking station er et funktionelt valg til dig, der ønsker flere tilslutningsmuligheder samlet i ét produkt med fokus på stabil signaloverførsel, holdbare materialer, høj billedkvalitet og nem anvendelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Computer og netværk
Artikel nr.: 5412810329595
EAN: 5412810329595
Varenr.: 5412810329595
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nedis CCTB64991AL02 - docking station - USB-C - VGA HDMI DP - 1GbE
1.138 kr
Til butik
Nedis CCTB64991AL02 - docking station - USB-C - VGA HDMI DP - 1GbE billede

Produktinformation

Dockingstation med USB-C-forbindelse, video-udgange til flere skærme (VGA, HDMI, DisplayPort), Gigabit Ethernet samt indbygget synkronisering, opladning og AV-understøttelse. Nedis CCTB64991AL02 er en multifunktionel USB-C dockingstation, der er designet til at udvide din laptops tilslutningsmuligheder med video-, netværks- og USB-porte i én kompakt opsætning, udført i hvid med aluminiumsfinish og guldbelagte stik. Understøtter op til 3 skærme Video-udgange: VGA, HDMI, DisplayPort Gigabit Ethernet (RJ-45) 4 x SuperSpeed USB 3.0 Type-A-porte 3.5 mm hovedtelefon- og 3.5 mm mikrofonporte Inkluderer ekstern USB-C-kabel (20 cm) Ideel til at skabe en ryddelig arbejdsstation med færre kabler, pålidelig kablet netværk og fleksibel skærmtilslutning.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Dockingstation
Artikel nr.: CCTB64991AL02
EAN: 5412810329595
Varenr.: 3285293
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nedis USB Docking Station | USB 3.2 Gen 1 | USB-C™ Han | DisplayPort Hun / HDMI ™ -udgang / RJ45 Hun / VGA Hun / 2 x 3.5 mm Hunstik / 2x USB-C™ / 4x USB-A | 0.20 m | Runde | Nikkelplateret | Flettet / Nylon | Hvid | Window Box med Euro lås
-25%1.202 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nedis USB Docking Station | USB 3.2 Gen 1 | USB-C™ Han | DisplayPort Hun / HDMI ™ -udgang / RJ45 Hun / VGA Hun / 2 x 3.5 mm Hunstik / 2x USB-C™ / 4x USB-A | 0.20 m | Runde | Nikkelplateret | Flettet / Nylon | Hvid | Window Box med Euro lås billede

Produktinformation

Ultraeffektiv medieforbindelse, Dit kvalitetsvalg. Nedis Fabritallic-mediekablerne er de bedste inden for deres segment. Seriens prioritering af fremragende kommunikation mellem medieenheder og, et detaljeret design viser, at de er klar til fremtiden, er perfekt matchet til dit medieudstyr og klar til fremtidige udvidelser. Ud over det fejlfrie design giver denne serie af tilslutningsmuligheder stabil og hurtig forbindelse mellem enheder, som f.eks. stationære computere, bærbare pc'er, smartphones og tablets,, takket være innovativ teknologi og eksklusiv produktudvikling. Fabritallic-mediekablerne ændrer den måde, dine medieenheder interagerer med hinanden på. USB 3.2 øger dataoverførselshastigheden med op til 40 gange så høj hastighed som USB 2.0. USB 3.2-produkter fås i 3 versioner: USB 3.2 Gen 1, Gen 2 og Gen 2x2, hvilket sikrer dataoverførsler i 5 Gbps, 10 Gbps og 20 Gbps. Den er beregnet til programmer, som f.eks. overførsel af HD-videooptagelser eller sikkerhedskopiering af en hel harddisk til en ekstern harddisk. Kabellederne er fremstillet af højkvalitets oxygenfrit kobber og fortinnet kobber og er lagdelt med et specielt isoleringsmateriale. Det reducerer risikoen for kortslutninger til et ekstremt lavt niveau. Specifikationerne sikrer en stabil og hurtig forbindelse mellem din computer og andre medieenheder. Fabritallic – Profigold, Produktet yder i hele sin levetid, Vores livslange garantibeskyttelse er et bevis på vores løfte om at garantere den bedste produktkvalitet. Førsteklasses design, Førsteklasses design med stikkabinet af aluminiumslegering giver en holdbar produktfinish. Holdbar flerlags 24-karats forgyldt stikbelægning, 24-karats forgyldte kontakter sikrer beskyttelse mod korrosion, hvilket sikrer uovertruffen signalintegritet og reducerer skader, Sammenkoblingskappe i Dual-Tone-bomuldsstof, Den flettede sammenkoblingskappe i nylon beskytter din forbindelse mod ultraviolette lyseffekter, vridning og trækbelastning. Resultatet er en livslang ydeevne og maksimal holdbarhed, Rene førsteklasses kobberforbundne ledere, Førsteklasses oxygenfri kobberledere sikrer fremragende fejlfri og krystalklar overførsel af data, video og lydsignaler. Beskyttende isolering, A-klasse, ikke-ledende kabelafskærmninger sikrer et knivskarpt billede, der giver maksimal beskyttelse mod EMI- og RF-interferens.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Docking stationer
EAN: 5412810329595
Varenr.: C07944
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
USB-adapter | USB 3.0 | USB Type-C | 1x DisplayPort / 1x HDMI ® / 1x RJ45 / 1x VGA / 2x 3.5 mm / 2x USB Type-C / 4x USB Type-A | 0.20 m | Runde | Nikkelplateret | Flettet / Nylon | Hvid | Window Box med Euro lås
1.300 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
USB Docking Station | USB 3.2 Gen 1 | USB-C™ Han | DisplayPort Hun / HDMI™ Hun / RJ45 Hun / VGA Hun / 2 x 3.5 mm Hunstik / 2x US
-14%1.469 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - USB Docking Station | USB 3.2 Gen 1 | USB-C™ Han | DisplayPort Hun / HDMI ™ -udgang / RJ45 Hun / VGA Hun / 2 x 3.5 mm Hunstik / 2x USB-C™ / 4x USB-A | 0.20 m | Runde | Nikkelplateret | Flettet / Nylon | Hvid | Window Box med Euro lås - CCTB6499... koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - USB Docking Station | USB 3.2 Gen 1 | USB-C™ Han | DisplayPort Hun / HDMI ™ -udgang / RJ45 Hun / VGA Hun / 2 x 3.5 mm Hunstik / 2x USB-C™ / 4x USB-A | 0.20 m | Runde | Nikkelplateret | Flettet / Nylon | Hvid | Window Box med Euro lås - CCTB6499... koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Butik24 DK1.138 kr1.138 krKøb
2Proshop DK1.138 kr1.138 krKøb
3Teknikproffset DK1.202 kr1.261 krKøb
4Elvvs.dk1.300 kr1.300 krKøb
5Estore DK1.469 kr1.469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nedis - USB Docking Station | USB 3.2 Gen 1 | USB-C™ Han | DisplayPort Hun / HDMI ™ -udgang / RJ45 Hun / VGA Hun / 2 x 3.5 mm Hunstik / 2x USB-C™ / 4x USB-A | 0.20 m | Runde | Nikkelplateret | Flettet / Nylon | Hvid | Window Box med Euro lås - CCTB6499...

PriceData har fulgt prisen på Nedis - USB Docking Station | USB 3.2 Gen 1 | USB-C™ Han | DisplayPort Hun / HDMI ™ -udgang / RJ45 Hun / VGA Hun / 2 x 3.5 mm Hunstik / 2x USB-C™ / 4x USB-A | 0.20 m | Runde | Nikkelplateret | Flettet / Nylon | Hvid | Window Box med Euro lås - CCTB6499... i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.138 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.265 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.188 kr.

Den nuværende pris på 1.138 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Nedis - USB Docking Station | USB 3.2 Gen 1 | USB-C™ Han | DisplayPort Hun / HDMI ™ -udgang / RJ45 Hun / VGA Hun / 2 x 3.5 mm Hunstik / 2x USB-C™ / 4x USB-A | 0.20 m | Runde | Nikkelplateret | Flettet / Nylon | Hvid | Window Box med Euro lås - CCTB6499.... Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Nedis - USB Docking Station | USB 3.2 Gen 1 | USB-C™ Han | DisplayPort Hun / HDMI ™ -udgang / RJ45 Hun / VGA Hun / 2 x 3.5 mm Hunstik / 2x USB-C™ / 4x USB-A | 0.20 m | Runde | Nikkelplateret | Flettet / Nylon | Hvid | Window Box med Euro lås - CCTB6499... de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. feb. 20261.138 kr16 kr (1%)
22. dec. 20251.154 kr111 kr (9%)
13. dec. 20251.265 kr36 kr (3%)
12. dec. 20251.229 kr75 kr (6%)
10. dec. 20251.154 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret