Gå til hovedindhold

Nedis - Universal fjernbetjening til split-unit klimaanlæg | Programmering funktioner | 2x AAA/LR03 - ACRC1WT

NedisLuftrensere – tilbehørEAN: 5412810290314
Pris fra 88 krtil 120 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Nedis - Universal fjernbetjening til split-unit klimaanlæg | Programmering funktioner | 2x AAA/LR03 - ACRC1WT og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nedis ACRC1WT - Universal fjernstyring - infrarød - hvid
88 kr
Til butik
Nedis ACRC1WT - Universal fjernstyring - infrarød - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Betjeninger
Farve: 2
Artikel nr.: ACRC1WT
EAN: 5412810290314
Varenr.: 6213883
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nedis ACRC1WT universal remote control - white
88 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nedis Universal fjernbetjening til split-unit klimaanlæg | Programmering funktioner | 2x AAA/LR03
-33%100 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nedis Universal fjernbetjening til split-unit klimaanlæg | Programmering funktioner | 2x AAA/LR03 billede

Produktinformation

Erstat nemt mistede eller ødelagte fjernbetjeninger til klimaanlæg med Nedis Universal Airco Remote. Denne fjernbetjening er kompatibel med over 1.000 forskellige modeller og finder hurtigt den rigtige kode ved hjælp af den automatiske søgefunktion - ingen kompliceret opsætning er nødvendig. Udstyret med et stort, tydeligt LCD-display og en praktisk timerfunktion giver den dig komfort og kontrol lige ved hånden. Det slanke design giver mulighed for at sætte fjernbetjeningen direkte på klimaanlægget, så den altid er inden for rækkevidde. Uanset om du er hjemme eller på kontoret, er denne alt-i-en-løsning perfekt til hurtig og pålidelig klimakontrol.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Aircondition & Luftkylare
EAN: 5412810290314
Varenr.: 38-73339
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Nedis - Universal fjernbetjening til split-unit klimaanlæg | Programmering funktioner | 2x AAA/LR03 - ACRC1WT
100 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Universal Fjernbetjening til Aircondition
-16%109 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nedis Universal fjernbetjening til split-unit klimaanlæg | Programmering funktioner | 2x AAA/LR03
120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - Universal fjernbetjening til split-unit klimaanlæg | Programmering funktioner | 2x AAA/LR03 - ACRC1WT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - Universal fjernbetjening til split-unit klimaanlæg | Programmering funktioner | 2x AAA/LR03 - ACRC1WT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
2Proshop DK88 kr127 krKøb
3Teknikproffset DK100 kr149 krKøb
4Butik24 DK100 kr139 krKøb
5Estore DK109 kr109 krKøb
6Elvvs.dk120 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nedis - Universal fjernbetjening til split-unit klimaanlæg | Programmering funktioner | 2x AAA/LR03 - ACRC1WT

PriceData har fulgt prisen på Nedis - Universal fjernbetjening til split-unit klimaanlæg | Programmering funktioner | 2x AAA/LR03 - ACRC1WT i 166 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Nedis - Universal fjernbetjening til split-unit klimaanlæg | Programmering funktioner | 2x AAA/LR03 - ACRC1WT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Nedis - Universal fjernbetjening til split-unit klimaanlæg | Programmering funktioner | 2x AAA/LR03 - ACRC1WT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202688 kr7 kr (9%)
30. maj 202681 kr7 kr (8%)
25. apr. 202688 kr6 kr (7%)
24. apr. 202682 kr1 kr (1%)
23. apr. 202681 kr1 kr (1%)
22. apr. 202682 kr1 kr (1%)
20. apr. 202683 kr2 kr (2%)
18. apr. 202681 kr7 kr (8%)
17. apr. 202688 kr7 kr (9%)
16. apr. 202681 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret